Yardım Magisk Otomatik Uçak Modu Açıp-Kapama

Emircan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Emircan
Cihazım
Xiaomi
Konular
7
]Herkese merhaba Redmi Note 7 12.0.3 EU ROM kullanıyorum. Ekranı kilitledikten sonra bir süre kullanmazsam Wifi'den düşüyorum. Uçak modunu açınca düzeliyor. Telefonun ekranı eğer 3 dakikadan fazla kitliyse otomatik olarak uçak modunu açıp 5 saniye sonra geri kapatan bir sheel scripti nasıl yazarım? ChatGPT ile şu kodu yaptım ve çalışıyor fakat bunda ekran süresini ölçme özelliği yok. Teşekkürler.
#!/system/bin/sh # Enable Airplane Mode settings put global airplane_mode_on 1 am broadcast -a android.intent.action.AIRPLANE_MODE --ez state true # Wait for 7 seconds sleep 7 # Disable Airplane Mode settings put global airplane_mode_on 0 am broadcast -a android.intent.action.AIRPLANE_MODE --ez state false

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
macrodroid uygulaması ile çok basit yapılması gerekir. tetikleme tercihi size kalmış incelersiniz.. mesela 5 dk aralıklarla uçak modu aç kapat gibi..

Emircan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Emircan
Cihazım
Xiaomi
Konular
7
macrodroid uygulaması ile çok basit yapılması gerekir. tetikleme tercihi size kalmış incelersiniz.. mesela 5 dk aralıklarla uçak modu aç kapat gibi..
Evet hocam araştırırken bu da karşıma çıktı. Bataryam neredeyse ölü olduğu için arka planda çalışan bir app istemiyorum. En kötü onu kullanırım.

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
Ben yapabilirim bunu shell ile ama yine arka planda çalışacak

Emircan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Emircan
Cihazım
Xiaomi
Konular
7
Ben yapabilirim bunu shell ile ama yine arka planda çalışacak
Evet hocam her şekilde arka planda çalışır amacım daha az batarya kullanması. Müsait olduğunuz zaman yapabilirsiniz sevinirim.

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
Bence bu çözüm sakıncalı. Arka planda indirme varsa düşer. Buna ne sebep oluyor bunu bulmalısınız

Üst Alt