Soru Magisk kurulumu sonrası Bootloopa düşüyor

h_k_yavuz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
HAYRETTİN
Cihazım
XİOAMİ Mİ A1
Konular
9
Bana da yardım eder misiniz. Telefonum da twrp ve magisk kurulu idi. Bir modül den dolayı sıkıntı yaşantı yaşadım. Telefona tekrar eski romu yükledim. Arkasından twrp yi yükledim. Twrp den magisk yükleyince telefon Redmi ekranında açılış ekranında kalıyor. Telefon açılmıyor yani. Yükleme şeklim daha öncekiler gibi değişen bir şey yok. Ama bu sefer sıkıntı nerde çözemedim. Kaç defa denediysem de magisk den sonra telefon başlamıyor. Telefon Redmi 8

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Bana da yardım eder misiniz. Telefonum da twrp ve magisk kurulu idi. Bir modül den dolayı sıkıntı yaşantı yaşadım. Telefona tekrar eski romu yükledim. Arkasından twrp yi yükledim. Twrp den magisk yükleyince telefon Redmi ekranında açılış ekranında kalıyor. Telefon açılmıyor yani. Yükleme şeklim daha öncekiler gibi değişen bir şey yok. Ama bu sefer sıkıntı nerde çözemedim. Kaç defa denediysem de magisk den sonra telefon başlamıyor. Telefon Redmi 8
farklı sürüm twrp,farklı sürüm magisk deneyin uyumsuzluk sorunu var belli ki

Oyla:

salim21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Salim
Cihazım
Poco x3 Pro
Konular
18
Bootloop düşmemesi için disable dm verity force encrypt devre dışı bırakmalısınız

Oyla:

h_k_yavuz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
HAYRETTİN
Cihazım
XİOAMİ Mİ A1
Konular
9
Bootloop düşmemesi için disable dm verity force encrypt devre dışı bırakmalısınız
Onu nerden yapacam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

farklı sürüm twrp,farklı sürüm magisk deneyin uyumsuzluk sorunu var belli ki
Twrp 3.3.1 ve magisk 20.04 kullandım.
Daha öncekinde de aynı sürümleri kullanmıştım. Olmuştu. Ayrıca magisk 20.03 kullanıyorum yine aynısı oluyor.

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Oyla:

salim21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Salim
Cihazım
Poco x3 Pro
Konular
18
Onu nerden yapacam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:
orange fox recovery kurun sonra magsik sitesinden indirip flashla ardından menu tıkla sağ üstteki ayarlara tıkla mıuı ota tikla girıncremental ota signature verification tiki kaldir (disable dm-verity ile disable forced encryption işaretle ve ardindan sistemi yeniden başlat

Oyla:

h_k_yavuz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
HAYRETTİN
Cihazım
XİOAMİ Mİ A1
Konular
9
Dediklerinizi yaptım hocam ama yine olmadı. Magisk kurduktan sonra telefon başlamıyor. Redmi yazısında takılı kalıyor. Bu arada bu Orange fox recovery de güzelmiş. Ama telefon döngüye girince mecburen romu tekrar yükleyince gitti.

Oyla:

bedirhan yılmaz 🇹🇷

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bedirhan
Cihazım
redmi 9T (lime)
Konular
1
kurdugunuz romdan dolayı olusan bir sorun olabilir 2 farklı romda test ettiğimde birinde magisk calısıyor digerinde çalısmıyordu tamamen roma bağlı

Oyla:
Üst Alt