Çözüldü Magisk kurulum sonrası cihaz açılmıyor / Recovery Mod'a girilmiyor / Fastboot'a girilse bile USB debugging kapalı olduğu için pc görmüyor

emrullahcngz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrullah
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
bilmiyorum
Telefon Modeli
Redmi Note 9 Pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Selamlar, başlıkta belirttiğim gibi Magisk kurulumu sonrası cihaz yeniden başlatıldıktan sonra Redmi logosunda saatlerce takılı kaldı, nternette twrp üzerinden anlatılan çözümleri uygulamak için twrp yüklemem lazım ama onu kurabilmem için de USB debugging açmam gerek, recovery moda alıp bi şekilde sistem dosyalarından usb debugging'i açarım dedim fakat Ses açma + power tuşuna basılı tuttuğumda aşağıdaki icon çıkıyor ve tekrar redmi logosu geliyor. Kısaca anladığım kadarıyla çıkmaz sokakta gibiyim, yardımcı olabilecek var mı?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Öncelikle geçmiş olsun.
USB debugging gerek yok hocam. Cihazın şarjı bitmiş. Öncelikle şarja takın bir kaç saat şarj olsun sonrasında ses açma + güç tuşu ile recovery menüsüne girip TWRP yüklü mü diye kontrol edin. Cihazınız IMEI repair ise TWRP olma ihtimali var. TWRP yok ise ses kısma + güç tuşu ile fastboot modunu açıp TWRP ya da sıfırdan stock rom yükleyebilirsiniz.
Anladığım kadarıyla pek tecrübeniz yok. O yüzden forumdaki rehber konularını okumanızı öneririm.

Oyla:

emrullahcngz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrullah
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Lucas.Rintaro hocam teşekkürler, şarja uzun süre takmama rağmen aynı uyarıyı verdi gibi hatırlıyorum ama tekrar bi deniyorum.

Oyla:

kasimtmc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kasim
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
25
fastboot'a giriyorsa recovery flaşlayabilirsiniz. Cihazın sürücülerinin yüklü olduğundan emin olun.

Oyla:

emrullahcngz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrullah
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Selamlar, İşten güçten kendim uğraşamadım bi telefoncuda halettirdim, çok teşekkürler şu an sorun yok.

Oyla: Çözüm
Üst Alt