Yardım Magisk imza doğrulaması

Efranist

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efran
Cihazım
Poco x3 Pro
Meslek
Cep Telefonu Tamir
Konular
2
Başka magisk sürümü dene (magisk delta tavsiye ederim) ve APK olarak flashla
Hocam sağolun hiçbir sürüm uymuyordu hep aynı hata ile karşılaşıyorum diğer hocalarımın söylediği yöntemleri çoktan denemiştim delta sürümü başarıyla yüklendi 🙏

PowerOne Projects

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Poco x3 Pro
Meslek
V.H.K.İ
Konular
16
Selamın aleyküm hocalarım öncelikle cihazım poco x3 pro cihaza temiz kurulum ile eu rom yükledim fakat twrp den magisk flashlamaya çalışırken imza doğrulamadı hatası alıyorum çözümünü bilen hocalarım varsa benimle paylaşırsa sevinirim.
son sürüm magisk i apk olarak indir zarchiver veya benzeri bir dosya yöneticisi ile uzantısını .zip yap twrp den flashla sorun kalkacaktır.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Twrp den magisk.apk yı flaşlamanız gerekir.
Doğru ve sorunsuz rootlama budur
magisk apk uzantısı ile nasıl flashliyorsun hocam eksik bilgi vermeyin flashlama yöntemi magisk için en iyi .zip olacaktır ama .img olarakta yapabilirsiniz ama bazı değişiklikleri de bilmeniz lazım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam sağolun hiçbir sürüm uymuyordu hep aynı hata ile karşılaşıyorum diğer hocalarımın söylediği yöntemleri çoktan denemiştim delta sürümü başarıyla yüklendi 🙏
delta da çokı fazla sorun var zaten hala beta da tavsiyem stabil ve kararlı olanı kullanın

rastalgun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
25
Sorununuz çözülmesine sevindim hocam o zaman bir çözüldü alırım <3:D

Üst Alt