Rehber (Magisk ile) Rootlu Telefonda Sistem Güncellemesi

Kinqturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Mı A1
Konular
0
Selamın aleyküm İyi geceler telefonum mi A1 Android 9 ustam bütün talimatlarinizi uyguladım ses açma ve güç tuşuna basınca bu ekran çıkıyor ve telefon tekrar açılmıyor her seferinde bu şekilde ekran geliyor sadece fastboot modunda acabiliyorum PC ye bağlayıp bazen cebimde tuşlar basiliyo yine bu ekran eve gelip düzeltiyorum işten çıkıp ne yapmam gerekiyor

Ekli dosyalar

• IMG-20191023-WA0001.jpg
    IMG-20191023-WA0001.jpg
    63,3 KB · Görüntüleme: 9
  • IMG-20191023-WA0000.jpg
    IMG-20191023-WA0000.jpg
    36,1 KB · Görüntüleme: 8

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Selamın aleyküm İyi geceler telefonum mi A1 Android 9 ustam bütün talimatlarinizi uyguladım ses açma ve güç tuşuna basınca bu ekran çıkıyor ve telefon tekrar açılmıyor her seferinde bu şekilde ekran geliyor sadece fastboot modunda acabiliyorum PC ye bağlayıp bazen cebimde tuşlar basiliyo yine bu ekran eve gelip düzeltiyorum işten çıkıp ne yapmam gerekiyor
Hocam fastboot modundan stock romu kurmanız lazım diye biliyorum son zamanlarda bende ilgilenmiyorum unutmuş olabilirim.
Cihaz brick olmuş gözüküyor

Kinqturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Mı A1
Konular
0
44444
Hocam fastboot modundan stock romu kurmanız lazım diye biliyorum son zamanlarda bende ilgilenmiyorum unutmuş olabilirim.
Cihaz brick olmuş gözüküyor
ben aslında pek anlamam arastırarak rootladım telefonu bu konuların yabancısıyım cihaz brick olmus demissin ne anlama geliyor ve stock rom nerde bulurum bi yardımcı olsan

Üst Alt