Yardım Magisk Güncelleştirmeler denetleniyor da kalıyor

6adrean

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
A2 Lite
Konular
3
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

A2 Lite cihazıma magisk ile root atıcaktım stock rom yüklemitşim eskidende stock rom yükleyip magisk yüklemiştim şuan bu ekran da takılı kalyıor 3 kere telefonu sıfırladım olmuyor yardım edin.

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

A2 Lite cihazıma magisk ile root atıcaktım stock rom yüklemitşim eskidende stock rom yükleyip magisk yüklemiştim şuan bu ekran da takılı kalyıor 3 kere telefonu sıfırladım olmuyor yardım edin.
Hocam twrp ye girin install-en üstte up a level var ona tıklayın sonrasında klasör olarak "supersu"klasörü var mı?

Oyla:

6adrean

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
A2 Lite
Konular
3
Hocam twrp ye girin install-en üstte up a level var ona tıklayın sonrasında klasör olarak "supersu"klasörü var mı?
Hocam twrp işine hiç girmedim girmekte istemiyorum yakın bi arkadaşım twrp yüzünden sistem dosyalarını silmişti twrp yüklü değil direk ben fastboot ile atıyodum root u

Oyla:

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Eğer yoksa da bu bağlantıya tıklayarak unrooter zip indirmiş olacaksınız bunu telefona atın twrp de mtp özelliği var telefonu görür zaten telefona attıktan sonra bunu installayın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam twrp işine hiç girmedim girmekte istemiyorum yakın bi arkadaşım twrp yüzünden sistem dosyalarını silmişti twrp yüklü değil direk ben fastboot ile atıyodum root u
Hocam işlemleri doğru yaptığınız sürece sıkıntı çıkmaz.Lütfen twrp flashlayıp bu yöntemi uygular mısınız?

Oyla:

6adrean

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
A2 Lite
Konular
3
Eğer yoksa da bu bağlantıya tıklayarak unrooter zip indirmiş olacaksınız bunu telefona atın twrp de mtp özelliği var telefonu görür zaten telefona attıktan sonra bunu installayın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam işlemleri doğru yaptığınız sürece sıkıntı çıkmaz.Lütfen twrp flashlayıp bu yöntemi uygular mısınız?
Hocam twrp dışında bi yöntemi yok mu bunun twrp ile uğraşmak istemiyorum cidden biraz karışık bi sistem

Oyla:

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Rootu anladığım kadarıyla boot flashlayarak yapmışsınız.Romunuzu internetten indirip arşivden çıkartın.Boot img yi alın ve adb fastboot un olduğu yere kopyalayın ve alttaki komutu uygulayın
Kod:
fastboot flash boot boot.img
fastboot reboot

Oyla:

6adrean

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
A2 Lite
Konular
3
Rootu anladığım kadarıyla boot flashlayarak yapmışsınız.Romunuzu internetten indirip arşivden çıkartın.Boot img yi alın ve adb fastboot un olduğu yere kopyalayın ve alttaki komutu uygulayın
Kod:
fastboot flash boot boot.img
fastboot reboot
Evet hocam deniyorum hemen 1dk

Oyla:
Üst Alt