Çözüldü Magisk güncelleme sonrası telefon açılmıyor ve TWRP bilgisayarımı ve hafızamı okuyamıyor.

esenerr1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global v13.0
Telefon Modeli
Redmi Note 10 Pro Max
Bootloader Kilidi
Açık
Öncelikle iyi forumlar.Telefonum Redmi Note 10 Pro Max İndia.İmei attırılmış bir cihaz.Bir uygulama güncellendikten sonra rootlu jailbreak içerdiğinden uygulamaya giriş yapamadım.Sonra internette araştırma sonucu magiskten zygisk kullanarak yapabileceğimizi öğrendim ve denedim.Olmadı ben de magisk i uygulama üzerinden güncelleyerek yapabilirim diye düşünüp uygulama içerisinde ekran görüntüsünde gösterdiğim kısma basarak magisk i güncelledim (görsel temsili bir görsel benim cihaza ait değil ) ve cihaz mi ekranında takılı kaldı .TWRP ile verilerimi kurtarmak ve yazılımı yenilemenin mantıklı olacağını düşündüm ve TWRP ye girdiğim zaman ne cihaz hafızamı görüyor ne de bilgisayara bağlayabiliyordum.İçindeki bilgiler çok önemli ve imei nin de gitmesini istemiyorum onu da EFS yi yedekleyerek yapılabiliyor diyorlar da orayı pek anlayamadım.Şimdi ben nasıl bir yol haritası gidebilirim.İmei ve bilgilerimi kaybetmeden TWRP nin bilgisayarı ve hafızamı okuması mümkün müdür ?Teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Screenshot_3.jpg
    Screenshot_3.jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 18

esenerr1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cantara hocam kusura bakmayın rahatsız ediyorum da daha önce bu sorunla karşılaştınız mı veya bu sorunla karşılaşan varsa konuya kimleri etiketliyebilirim.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
cantara hocam kusura bakmayın rahatsız ediyorum da daha önce bu sorunla karşılaştınız mı veya bu sorunla karşılaşan varsa konuya kimleri etiketliyebilirim.

Maalesef çok hakim olduğum bir cihaz değil hocam ama önceliğiniz verileri kurtarmak olduğuna ve TWRP dışında cihaza erişemediğinize göre farklı TWRP deneyerek verilere ulaşmaya çalışmak en mantıklısı olacak gibi görünüyor.

Oyla:

esenerr1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
3
Maalesef çok hakim olduğum bir cihaz değil hocam ama önceliğiniz verileri kurtarmak olduğuna ve TWRP dışında cihaza erişemediğinize göre farklı TWRP deneyerek verilere ulaşmaya çalışmak en mantıklısı olacak gibi görünüyor.
peki hocam cihazıma uygun TWRP nereden bulabilirim .

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
peki hocam cihazıma uygun TWRP nereden bulabilirim .

Forumumuzda yer alan Redmi Note 10 alt forumunu inceleyebilirsiniz.

Ancak bu cihazlarda sweet, sweetin, sweetin_in vb çok farklı versiyonlar var, sizin cihazınızla uyumlu olanı indirmeye dikkat edin.

Oyla:

esenerr1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
3
Forumumuzda yer alan Redmi Note 10 alt forumunu inceleyebilirsiniz.

Ancak bu cihazlarda sweet, sweetin, sweetin_in vb çok farklı versiyonlar var, sizin cihazınızla uyumlu olanı indirmeye dikkat edin.
elimde sadece model numarası var buradan anlaşılır mı ?

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Evet anlaşılır ama araştırma yapmanız gerekli. Daha kolay ve garantili yöntem ise fastboot üzerinden fastboot getvar product komutu vererek cihazınızın tam model adını öğrenebilirsiniz.

Oyla:

esenerr1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
3
Evet anlaşılır ama araştırma yapmanız gerekli. Daha kolay ve garantili yöntem ise fastboot üzerinden fastboot getvar product komutu vererek cihazınızın tam model adını öğrenebilirsiniz.
TWRP üzerinden fastboota girmeye çalışıyorum entered fastboot mode de takılı kaldı.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
TWRP üzerinden fastboota girmeye çalışıyorum entered fastboot mode de takılı kaldı.
Fastboota girmek için telefonu kapatıp ve ses kısma+güç tuşlarına beraberce basarak açın hocam.

Oyla:

esenerr1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
3
Fastboota girmek için telefonu kapatıp ve ses kısma+güç tuşlarına beraberce basarak açın hocam.
Sweetin olduğunu öğrendim hocam.Adb kısmı bende kapalı açma şansım yok değil mi şu an hocam ?

Oyla:
Üst Alt