Yardım Magisk Flashlamak ve EU Rom Sıfırlama

emre407

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9T Pro 128GB
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Mi 9T Imei repairli cihazım var. Başta TWRP 3.3.1-0607 sürümü yüklüydü bunu TWRP içinden Install kısmından İmaj seçerek TWRP 3.3.1-1109 sürümüne yükselttim sonrasında Reboot Recovery yaptım ama recovery açılmadı. Ardından tek tuşla TWRP 3.3.1-4 sürümünün FlashTwrp.bat dosyasından yükleme yaptım, recovery yine açılmadı ama telefon açılıyordu. Ardından Official TWRP uygulamasından TWRP 3.3.1-0 davinci 'yi flashladım ve TWRP yine açılmadı. Ardından bu sitede bulduğum TWRP 3.3.1-2 4PDA versiyonunu flashladım ve recovery'e ulaşabildim. Daha sonra Xiaomi.eu Miui 11 Stabil konusunda anlatıldığı gibi Advanced kısmından Wipe kısmından System- Dalvik - Cache yaptım ve xiaomi.eu Miui 11 Stabil kurdum ve sonrasında Magisk yüklemesi yapmaya çalıştım unmounting System tarzında bir hata verdi. Mount kısmından baktığımda System mount olarak gözüküyor ama Magisk 20.1 Flashlayamıyorum. Ayrıca rom yüklemesi başarılı oldu fakat telefonu nasıl sıfırlayabilirim? Recovery'den Format Data kısmından mı sıfırlanıyor? Miui 11 kurulduğu için sıfırlamam gerekiyor ve Magisk'de kuramıyorum. Sebebi nedir?

Fatihs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi 6 PRO
Konular
4
Global romda fabrika ayarlarına dönülünce gidiyor fakat EU romda Imei'nin gitmemesi lazım, emin olmamakla beraber. Denememiz lazım aslında

Efs yedeğini alıp pc ye attım.
imei gitmesi durumunda bu yedeği yükleyince imei geri gelmiş oluyor?

Oyla:

emre407

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9T Pro 128GB
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Efs yedeğini alıp pc ye attım.
imei gitmesi durumunda bu yedeği yükleyince imei geri gelmiş oluyor?
EFS ile birlikte QCN yedeği de alınması gerekiyor sanırım. Ben tam bilmiyorum ama bilen bir arkadaş yardımcı olacaktır.

Oyla:
Üst Alt