Soru Magisk energized modülü

varol61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
varol
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
4
Telefonumu sifirladiktan sonra twrp ve robot asamalrini kaydettim. Sonra magisk 23.0 ile energized modülü yükledim. Termux terminalde su ... Ep -m işleminden sonra doya bulunamadı indirlemedi 404 vs gibi hatalar veriyor. 3 numara seçince yine aynı hata ve engelleme modu çalışmıyor. Eskiden aynı şekilde kurabilyiyordim ve sorunsuz kurtuldum reklam vs. Şimdi zaten magisk 25.2 sürümune guncellendinm. Adaway kullanıyorum ama begenmiyorim. Sorun ne olabilir. Yine energized modülüne geçmek istiyorum. 3-5 defa sıfırladım , yeniden kurdum andorid aynı resmi note 8 pro 12.5.15.0 sürümü var. Aynı surimda kullanıyordum eskiden

FU20

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Member
Cihazım
RN8P
Konular
12
Energized artık güncellenmiyor. Modül ile ilgili bir sorun yok.

varol61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
varol
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
4
Aynı şeyi yapan başka.modil.varmi peki

FU20

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Member
Cihazım
RN8P
Konular
12
Onun yerine Adaway kullanabilirsiniz.

varol61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
varol
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
4
Uygulamalardaki reklamları engelliyordu. Energized çok başarılı idi. Artık çalışmıyor mu ?

veliahht

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NAZİF
Cihazım
Mİ_6
Meslek
İŞSİZ
Konular
3
Telefonumu sifirladiktan sonra twrp ve robot asamalrini kaydettim. Sonra magisk 23.0 ile energized modülü yükledim. Termux terminalde su ... Ep -m işleminden sonra doya bulunamadı indirlemedi 404 vs gibi hatalar veriyor. 3 numara seçince yine aynı hata ve engelleme modu çalışmıyor. Eskiden aynı şekilde kurabilyiyordim ve sorunsuz kurtuldum reklam vs. Şimdi zaten magisk 25.2 sürümune guncellendinm. Adaway kullanıyorum ama begenmiyorim. Sorun ne olabilir. Yine energized modülüne geçmek istiyorum. 3-5 defa sıfırladım , yeniden kurdum andorid aynı resmi note 8 pro 12.5.15.0 sürümü var. Aynı surimda kullanıyordum eskiden
Aynı sorun bende de var iyiki paylaşım yapmışsın yoksa rom kaynaklı sanıp tekrar uğraşacaktım teşekkürler. Aşağıda arkadaşın biri yorum yapmış artık güncellenmiyor diye energized gibi reklam engelleyen yok umarım geliştiricisi devam eder.

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Aynı sorun bende de var iyiki paylaşım yapmışsın yoksa rom kaynaklı sanıp tekrar uğraşacaktım teşekkürler. Aşağıda arkadaşın biri yorum yapmış artık güncellenmiyor diye energized gibi reklam engelleyen yok umarım geliştiricisi devam eder.
Ağ ayarlarını ve İnternet browser ayarlarını yaparken '' adguard dns '' ekleyin, reklamlar engelleniyor.

Üst Alt