Yardım Magisk ek yükleme gerektiriyor. Sonrası bootloop.

shadow_170

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi 5S
Konular
3
Evet arkadaşlar uzun uğraşlar sonrasında (sağlam bir hard brick ardından) telefonu artık rootladım bootloop yemeden tam derken yine olmadı. Şimdi telefona kurulumu yeni yaptım, üstüne magiski yükleyip tekrar format data yapıyorum (bunu yapmadım mı ne yaparsam yapayım bootloopsuz olmuyo) ve telefon güzelce açılıyo. Magisk manager ı yükleyince de magisk yüklü işareti görünüyo ama açılır açılmaz ek yükleme gerekiyor uyarısı geliyor. Eğer buna evet dersem telefon yeniden başlatılıyor, hiçbişey yüklemeden hoop tekrar bootloop. İptal edince sorun olmuyo hatta root isteyen programlar da görüyo mesela kernel auditor denedim çalıştı. Sorun şu ki bu halde hiçbir magisk modülünü yükleyemiyorum. Ustalar, üstadlar gözünüzü seveyim şu root işini bi çözüverin. Şu güzelim telefona bi türlü root atamıyoruz rahat rahat, önceki her telefonumda 5dk lık işti, bunda ölüm oldu.

aliofcc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
Note 6Pro
Konular
1
aynı durumdan başım dertte. denemedim ne magisik sürümü nede twrp sürümü kaldı ek kurulumdan sonra loop düşüyor. baktım olmuyor EU 11.0.4 rom kurdum onu kullanıyorum eksiksiz şekilde magisik yüklendi. takipteyim çözüm olursa global sürümü tekrar donerim..

Oyla:

arifgs1995

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
6.0
Cihazım
3S PRİME
Konular
9