Yardım Magisk bootloop

zimcim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Note 10s
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
UMAMIXM global rom
Telefon Modeli
Xiaomi 13 ultra
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba telefona bugün direnc ile imei attırdım (mi13u) root yapıldığını söylendi, ben de kontrol etmeden magisk apk kurdum önerilen seçeneği seçtikten sonra restart sonrası bootloopa girdi ve safe mode dahi acilmiyor, aklımda iki seçenek var?

Telefona direkt fastboot ile global rom flashlasam imei gider mi?
Telefona fastboot ile twrp flashlayıp, twrp de efs yedeği alıp wipe data yapsam, imei gider mi? imei giderse efs yedeği ile geri getirebilir miyim?

imei yazılı olarak bende bulunuyor.

alibeyo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Redmi 12
Konular
8
Telefondaki hangi ülke ve sürüm varsa tgz indir zıptan çıkar içindeki boot.img dosyasını masaüstüne çıkar (internet yada telegram gruplarında indirmeden bulabilirsiniz)

Fastboot moda al telefonu minimal adb aç

"fastboot devices" bak görünüyor mu
"fastboot flash boot boot.img" enter bas bitince
'fastboot reboot" yaz enter

Bu şekilde robot siliniyor bilginiz olsun.

Düzelir mi bilmiyorum redmi 12 de bunu yapınca düzeliyor. Yapmak yapmamak sizin kararınız. Redmi 12 MTK cihaz bu arada.

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Merhaba telefona bugün direnc ile imei attırdım (mi13u) root yapıldığını söylendi, ben de kontrol etmeden magisk apk kurdum önerilen seçeneği seçtikten sonra restart sonrası bootloopa girdi ve safe mode dahi acilmiyor, aklımda iki seçenek var?

Telefona direkt fastboot ile global rom flashlasam imei gider mi?
Telefona fastboot ile twrp flashlayıp, twrp de efs yedeği alıp wipe data yapsam, imei gider mi? imei giderse efs yedeği ile geri getirebilir miyim?

imei yazılı olarak bende bulunuyor.
Twrp kurup oradan işlem yapmanız en mantıklısı. Bu cihazlarda efs yedeği artık işe yaramıyor diye duymuştum, yapacağınız tüm işlemleri twrp üzerinden yapmanızı tavsiye ederim.

Oyla:
Üst Alt