Haber Magisk 60 fps modülü ile Google kamera ve stok kamera ile 60 fps video.

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Tamam buldum. Gerçekten çalışıyor bu arada çok iyi. Ağır çekim de çalışmaya başladı artık gcam de

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben de ağır çekim hala çalışmıyor. Hangi romdasın ve hangi gcam versiyonunu kullanıyorsun söyleyebilir misiniz?

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
Ben de ağır çekim hala çalışmıyor. Hangi romdasın ve hangi gcam versiyonunu kullanıyorsun söyleyebilir misiniz?
Eu stable 9.5.8.0 ve gcam versiyon 5.0.022

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Mi 6 kullanıcılarının beklediği 60 fps mödülü xda geliştiricileri tarafından yayınlandı,
Hocam bu şekilde konu açılmaz ve açılmamalı.1 milyon tane google camera uygulaması linki vs var.sen sadece konunun linkini vermişsin.nasıl yüklenir hangi dosya yüklenir hiçbir açıklama yok.yükledin mi denedin mi yorumun nedir?afedersin ama konu linkini bebek de paylaşır.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben saatler önce xda daki o konuya bakmıştım bişey anlamadım açıkçası.zilan paylamış kiminin stock kamerada hatalar olmuş,wipe data yapılması önerilmiş ve birkaç ayrıntı. Şimdi bu konuyu gördüm ama bu konuda da kullanıcıya kolay gelecek bi açıklama yok.only link ;)

Karacaaga

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mi 6
Cihazım
Mi 6
Konular
3
Dikkat ettiysen konu Google kamera konusundan bağımsız şekilde sadece 60 fpsnin haberini verme amaçlıydı, yoksa diğer ana konuda zaten var. Başlık olarak da haber başlığını seçtim sırf bu yüzden.
Kurulum çok da zor değil. Modülü indirip dahili hafıza indirilenlerden seçip kaydedeceğiz, telefon açıp kapatacağız o kadar.

Şimdilik iyi geceler.

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam 1 milyon tane google camera var.bu 60 fps hangi versiyonu miui nun hangi sürümünü destekliyor?miui9 mu 10 mu mesela?nougat mı oreo mu gibi.belki kimisi gcam ın eski sürümünden memnun ve onu kullanıyor,bu modül onda da çalışacak mı.dediğim gibi ben daha bu konuyu görmeden önce xda da bakmıştım ve çok karışık geldi açıkçası o yüzden aydınlanmak istedim

Üst Alt