Yarışma [MADALYA] MIUI Türkiye Fotoğraf Yarışması

'Forum Yarışmaları ve Etkinlikler' forumunda cantara tarafından 3 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

1. Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.
  1. #1 cantara, 3 Eylül 2017
    Son düzenleme: 29 Eylül 2017
    Yarışma Sonuçları için : Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

Foto Yarışma.jpg

Hepinize merhabalar. Bildiğiniz üzere Xiaomi cihazlarının kamera yetenekleri gerçekten çok iyi ve bazı Xiaomi telefonların çekim kalitesi DSLR kalitesine yakın. Ayrıca manuel mod sayesinde kamera kontrolünü ele almış oluyoruz. cepport sponsorluğunda aLLMeTaLLiCa ve msy'nin fikirleri ile bir ayağı forumda diğer ayağı ise MIUI Türkiye Facebook grubunda olmak üzere ödüllü fotoğraf yarışması düzenleyelim istedik.

Yarışmamız birbirinden bağımsız iki farklı etaptan oluşuyor ve üyelerimiz her iki yarışmaya da katılabilirler.

KATILIM ŞARTLARI

Birinci etabımız Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...üzerinde düzenleniyor.

Bu etaba katılabilmek için grubumuza üye olmanız ve telefonunuzdan çekmiş olduğunuz bir resmi grupta paylaşmanız yeterli olacak. Diğer grup üyelerinin beğeni sayısı ise kazananı belirleyecek. En fazla beğeni alan fotoğraflar aynı zamanda ödül kazanan fotoğraflar olacak. Sizlerden tek ricamız fotoğrafınızı paylaşırken MIUI Türkiye Fotoğraf Yarışması için paylaştığınızı belirtmeniz.​

Facebook grup bağlantımız : Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

İkinci etabımız ise forum içerisinde olacak ve forum yarışmasına katılacak arkadaşlarımızın belirli kriterleri yerine getirmesi gerekiyor.

Katılım şartları:
    • Fotoğraflar Xiaomi cihazlar ile çekilecek diğer cihazlardan çekilen fotoğrafları kabul etmiyoruz.( Exif Bilgileri Gerekli )
    • Fotoğraf orijinal fotoğraf olmalı hiçbir özel efekt veya Photoshop kullanılmamalı.
    • Fotoğraf kendinize ait olmalı. İnternetten veya başka yerlerden alınan fotoğraflar değerlendirmeye alınmayacak.
    • Yarışmaya en fazla 2 adet fotoğraf ile katılabilirsiniz.

Forum Yarışması için Fotoğraflar online fotoğraf yükleme servisine (Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...) yüklenip Google Formlar aracılığı ile "İsim -Soyisim -Forum Kullanıcı Adı- Çekilen Cihaz- Resim URL'si " şeklinde eksiksiz doldurulmuş bir şekilde gönderilmeli. Göndereceğiniz Google Formlar linki aşağıda bulunmaktadır. Forum yarışmasının kazananı aLLMeTaLLiCa , msy , ft81 ve @cantara tarafından belirlenecektir.

ÖDÜLLER
    Facebook Grup Yarışması Ödülleri:
    1. Mi Band 2 : Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...
    2. Karaoke Mikrofon : Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...
    3. MIUI Türkiye Marketen 20 TL Hediye Çeki

Forum Yarışması Ödülleri:
    1. Mi BT Kulaklık : Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...
    2. T-Shirt
    3. Bir Aylık VIP üyelik

GOOGLE FORMLAR LİNKİ
    Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

Facebook Grup Bağlantısı
    Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

Ayrıca hem forumdan hem de Facebook grubundan yarışmaya katılım sağlayan tüm katılımcılara, ayrıca Facebook grubunda paylaşılan resimleri beğenerek kazanan arkadaşlarımızı belirlememize yardımcı olan herkese bu konu altına yorum yapmaları halinde "MIUI Türkiye Fotoğraf Yarışması" madalyası verilecektir. :)
    medal_miphoto.gif

Son Katılım Tarihi : 15 Eylül 2017

Yarışma Son Katılım Tarihi 20 Eylül 2017'ye kadar uzatılmıştır.

Erenimo, brusk, veliazak ve 9 kişi daha bunu beğendi.
  2. #2 aLLMeTaLLiCa, 3 Eylül 2017
    Son düzenleme: 3 Eylül 2017
    Daha kaliteli Fotoğraf cekmek isteyenler Konu üzerinden Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın... bilgi edinebilirler. Işığınız bol olsun . handshake~~

Fotoğraflara Watermark Filigran Eklemek için Konu üzerinden Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın... Adımları takip ediniz .. <3

Gece Güzel ve Kaliteli Pozlamalar için Konu üzerinden Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın... Adımları takip edebilirsiniz <3 emrealtun

msy, Skorpi ve PURE bunu beğendi.
  3. Xiaomi telefonu lens ile destekleyebilir miyiz ?

4. FOTOGRAFI NEREYE ATICAZ ANLAYAMADIM

5. #5 aLLMeTaLLiCa, 3 Eylül 2017
    Son düzenleme: 3 Eylül 2017
    Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın... burdan fotoğrafi yukleyip linki google forma ekleyiniz. Formlar paylaşıldı.

Bkz . Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

msy ve PURE bunu beğendi.
  6. evet destekleyebilirsin hocam.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

msy bunu beğendi.
  7. Hocam yarışmaya Facebook üzerinden katıldım ancak hızlıresim.org dan r sim yüklemeye çalıştığım zaman hiçbir uygulama bu işlemi yapamaz diyerek hata alıyorum fotoğraf yükleyemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

msy bunu beğendi.
  8. Mobil den yüklemeye çalışıyorsunuz sanırım MIUI Tarayıcısı yerine Google Chrome denermisiniz?

dizefurkan bunu beğendi.
  9. Facebook ve forum üzerinden iki fotoğraf ile başvuru yaptık, adil bir yarışma olması dileği ile başarılar diliyorum katılan herkese.

cantara ve msy bunu beğendi.
  10. Tamamdır teşekkür ediyorum hocam, Chrome kullanınca yükleyebildim.

msy bunu beğendi.
  11. Başvurunuz alındı. Teşekkür ederiz.

showtime bunu beğendi.
  12. Facebook kullanmayanlar ne yapacak :)

kenanhabil bunu beğendi.
  13. Yarışma boyunca üye olabilir Hediyeler verildikten.Sonra kapatabilir :)

msy bunu beğendi.
  14. Forum yarışmasına katılabilir

15. exif bilgileri demişsiniz onları nasıl vereceğiz ayrıca nedir anlaamdım ?

16. Vermenize gerek yok . Sistemden görüyoruz .

msy bunu beğendi.
  17. benim önceden çekmiş oldugum forograflar vardı mi cloud da duruyor onları kullansam sıkıntı olur mu ?

18. ayrıca demin telefona miui 9 kurdum fakat eski foto lar clouddan silinmiş geçen bayramda çekmiştim ve suanda yok

19. tamamdır buldm google photos a atmısım :)

20. Exif bilgileri fotoğraf ayrıntılarını gösterir. Flaş kullanıldı mı ?, İSO değerleri gibi.

21. Forum kullanıcı adını yanlış yazdım tekrar atsam sorun olur mu

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

22. sorun olmaz tekrardan atabilirsin.

msy bunu beğendi.
  23. Tamamdır gönderdim sonuçlar ne zaman açıklanır göremedim ama yukarı da

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

24. #24 aLLMeTaLLiCa, 3 Eylül 2017
    Son düzenleme: 4 Eylül 2017
    15.09.2017 hocam.

msy bunu beğendi.