Anket KVK mı? Delta mı? Hangi Garantiyi Tercih Edersiniz?

Hangi yetkili servis firmasının güvencesinde bulunan cihazları almayı tercih edersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    459

xalper97x

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
.
Konular
37
Merhaba arkadaşlar,

Pek çok Xiaomi kullanıcısının -ve Xiaomi kullanıcısı olmayı düşünen kişinin- aklında en büyük sorulardan bir tanesi cihazların garantisi. Gerek bizlere gelen sorulardan, gerekse forum içerisindeki yazışmalarımız sonucunda kullanıcılarımıza sadece model olarak değil farklı garanti firmalarına ait seçeneklerin de sunulması gerektiğine kanaat getirdik.

Bugüne kadar sitemiz üzerinde satılan telefonlarımızın servis işlemleri Delta firması tarafından yapılmaktaydı. Ancak sizlerden gelen yoğun talepler sonrasında başka bir firma ile daha çalışmanın herkes için daha olumlu bir sonuç doğuracağını düşünerek KVK ile de anlaşma yapıldı ve artık dileyen arkadaşlarımız KVK Yetkili Servisleri garantili olarak Xiaomi modellerini alabilecekler. Ancak KVK ve Delta arasında bir miktar maliyet farkı var ve bizler de mecburen bu farkı fiyatlarımıza yansıtmak zorunda kaldık.

KVK Garantili Mi6 : 2.129 TL ( KVK Garantili Xiaomi Mi6 (64 GB - Siyah))
Delta Garantili Mi 6 : 1.965 TL (Xiaomi Mi6 (64 GB - Siyah) (Delta Garantili))

Başlangıç olarak Xiaomi Mi6 modelinde KVK ve Delta servis olmak üzere iki seçeneğimiz mevcut. Diğer modeller ise sizlerden gelen talebe göre şekillenecek. Bu nedenle sizlerden yardımcı olmanızı ve hangi garanti firmasını neden tercih ettiğinizi bizlere yazmanızı istiyoruz. (Konu altına yorumlarını yazan arkadaşlarımız bir Mi6 madalyası kazanacaklar.)

Şimdiden hepinize teşekkürler.
Hocam garanti kendimiziz :) fiyat makul olduğu zaman sorun yok zaten :)

sedoman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serdar
Cihazım
Mi9T
Konular
15
Merhaba arkadaşlar,

Pek çok Xiaomi kullanıcısının -ve Xiaomi kullanıcısı olmayı düşünen kişinin- aklında en büyük sorulardan bir tanesi cihazların garantisi. Gerek bizlere gelen sorulardan, gerekse forum içerisindeki yazışmalarımız sonucunda kullanıcılarımıza sadece model olarak değil farklı garanti firmalarına ait seçeneklerin de sunulması gerektiğine kanaat getirdik.

Bugüne kadar sitemiz üzerinde satılan telefonlarımızın servis işlemleri Delta firması tarafından yapılmaktaydı. Ancak sizlerden gelen yoğun talepler sonrasında başka bir firma ile daha çalışmanın herkes için daha olumlu bir sonuç doğuracağını düşünerek KVK ile de anlaşma yapıldı ve artık dileyen arkadaşlarımız KVK Yetkili Servisleri garantili olarak Xiaomi modellerini alabilecekler. Ancak KVK ve Delta arasında bir miktar maliyet farkı var ve bizler de mecburen bu farkı fiyatlarımıza yansıtmak zorunda kaldık.

KVK Garantili Mi6 : 2.129 TL ( KVK Garantili Xiaomi Mi6 (64 GB - Siyah))
Delta Garantili Mi 6 : 1.965 TL (Xiaomi Mi6 (64 GB - Siyah) (Delta Garantili))

Başlangıç olarak Xiaomi Mi6 modelinde KVK ve Delta servis olmak üzere iki seçeneğimiz mevcut. Diğer modeller ise sizlerden gelen talebe göre şekillenecek. Bu nedenle sizlerden yardımcı olmanızı ve hangi garanti firmasını neden tercih ettiğinizi bizlere yazmanızı istiyoruz. (Konu altına yorumlarını yazan arkadaşlarımız bir Mi6 madalyası kazanacaklar.)

Şimdiden hepinize teşekkürler.
Tabiki KVK diyorum farkı fiyatı

Metin5454

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Mert
Cihazım
Mİ Note 10
Meslek
Öğrenci
Konular
31

deluciaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
XİAOMİ Mİ A3
Konular
13
Bence KVK genelde çok telefon değiştirdim KVK garantisi altında hiç mağdur olmadım.

dark_guest

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi note 10 Pro
Meslek
Bilgisayar Prog.
Konular
23
şu ana kadar KVK' da bir mağduriyet yaşamadığım için KVK diyorum.

Mr.cakmak

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mr.Cakmak
Cihazım
Redmi Note8 pro
Konular
5
Her aldığım telefon Kvk garantiliydi