Anket KVK mı? Delta mı? Hangi Garantiyi Tercih Edersiniz?

Hangi yetkili servis firmasının güvencesinde bulunan cihazları almayı tercih edersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    459

idrisozcann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İDRİS
Cihazım
REDMİ NOTE 4
Konular
9
KVK nın ben samsung kullanırken bir faydasını görmedim sahsen Delta Garantiyi tercih ederim.
kvk kullanıcı hatasından ibare olan bir firma

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
kesinlikle iphone servisi dışında Türkiye de servis yoktur... bence direk fiyata göre hareket ediniz yani cebinizi düşünün... her iki serviste sizi direk tüketici hakem heyeti ile muhatap edeceği için fiyata bakmak lazım :D

yigit78

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
G3
Konular
0
bence delta derim. kvk artık sıradan bir garanti oldu delta nın gerisinde bile kalmıştır. note 6 pro almayı düşünüyorum kvk yerine delta tercih edecem şöyleki delta olanda mavi yok kvk almak istemiyorum. Arkadışımın telefonunda kullanıcı hatasının olması mümkün değilken 2000 tl para istediler anakart yamulmuş diyerek. tel de hiç deformasyon yok. internette aratırsanız kvk dan nasıl şikayet alındıgını görürsünüz. bence o farka çok yazık kvk en kötü ithalatçı garantiyle eşdeğer bnm gözümde. kvk ya iyi diyen arkadaşlar da emin olun şu anki durumunu bilmiyordur 10 yıl önce kvk iyiydi artık sıradan bir firma.

cınarım

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
pocox3 NFC
Konular
23
Delta servis merkezi İstanbulda Ankarayı Bilenler bilir Balıkçıoğlu Pasajında Bi yer Delta Servis deniyor KVK büyük şehirlerde var bildiğim Ankaradan İstanbula Kargo süresi gidip gelmesi bile 2 gün neden metroya binip telefonumu 10Dk da servise teslim etmeyeyim Bu birkere büyük avantaj ve aradaki fiyat farkıda göz ardı edilebildiği sürece Tabiki KVK

Son düzenleme:

Xhaka

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Virgil
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
7
KVK aldım, delta ile aradaki fiyat farkı bile çok şey anlatıyor. Geçen yan sanayi teknik servise cihaz göndermiştim telefon hiç elimden düşmedi açılıp kapanıyordu bana batarya darbe almış denilip 150 TL fiyat çıkardılar. Delta'da sırf garantisi olsun yasal zorunluluk kalksın garantisi olduğu için sizden para talep ediyor. Kayıt parası çok olmasaydı yurtdışından alıp kayıt ettirip kullanılsa daha karlı olur. Delta garanti en çok şikayet alan garanti şuan olmasa daha iyi en azından kafan rahat olur parasını verip yaptırırsın. 2 senede cihaz bozulmaz ama Xiaomi olunca korktum.

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
Ben Delta garantili aldım ama sırf garantiyi önemsemediğim için. Yoksa Delta çok kötü. Garantisinin olmaması olmasından daha iyidir eğer Delta ise.

alpkaankrdmn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp Kaan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
41
Benim İçin Cihazın garantisi Önemli değil.. Düşüp Ekranı kırılsa Yine para ödüyoruz değişen bişey yok...
Garanti olmasada Olur... İlla seçmem gerekirse.. En ucuz hangisiyse o.

Scottishfold

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Scottishfold
Cihazım
Mi8 pro
Konular
2
Bugün mi8 pro siparişi verdim kvk garantili kvk hem yaygın hemde daha önce kullandığım bir servis o yüzden kvk diyorum

Üst Alt