Anket KVK mı? Delta mı? Hangi Garantiyi Tercih Edersiniz?

Hangi yetkili servis firmasının güvencesinde bulunan cihazları almayı tercih edersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    459

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
açıkçasını söylemek gerekirse hiçbiri! çünkü allem-kallem edip faturayı son kullanıcının hatasına dayandıran bir yöntemin yaygın olmasından mütevellit şu saatten sonra garantisiz almayı tercih ederim. :)

teyubesk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
Hiç biri en kötü durumda parçayı ithal eder kendim değiştiririm
4 yıl oneplus one modelini kullandım, gecen sene güç tuşu arizalandi. Aliexpresden 25 cent e siparis verdim parcayi. 1 ayda geldi lehimle eski parcayi anakartdan ayirip yenisini lehimledim ve telefon hala aktif çalışıyor yedek telefon olarak. Aynı işlemi bu servislerden birisine yaptirmaya kalksaydım en az 200 tl ücret ve şüpheli sağlamlık kalitesi ile karşı karşiya olacaktım.

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
4 yıl oneplus one modelini kullandım, gecen sene güç tuşu arizalandi. Aliexpresden 25 cent e siparis verdim parcayi. 1 ayda geldi lehimle eski parcayi anakartdan ayirip yenisini lehimledim ve telefon hala aktif çalışıyor yedek telefon olarak. Aynı işlemi bu servislerden birisine yaptirmaya kalksaydım en az 200 tl ücret ve şüpheli sağlamlık kalitesi ile karşı karşiya olacaktım.
Bir aya yakın bekleme süresi de cabası olurdu... 200 lira yine çok iyimser rakam servis için.

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11
Aynen kardeşim kaç senedir akıllı telefon kullanıyorum ekran kırılması haricinde oda toplamda iki kere servise gittim onun haricinde hiç gitmedim eski telefonlarımı da satmadım şimdiye kadar hep birilerine hediye ettim alanlarda senelerce kullandı demek istiyorum ki servis hizmeti adı altında insanları kazıklamakdan başka hiç bir fonksiyonları yok
Bide en uyuz olduğum şey 30 iş günü demezlermi yeminle bombalıyasım geliyo oraları allah dan CS oynuyorumda bi nebze olsun kendimi tutuyorum..

spike

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi 8
Konular
9
apple garantisi dışında adam gibi garanti görmedim,şimdilerde huawei de bu işte iyi hatta samsungdan daha iyi. xiaomi için evofone genpa bence, bide amazon gibi büyük bir firmadan alınca amazon bile ilgileniyor;sorun çıktığında.Sonuçta amazonada cihazları veren bizim evofone.

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
Garanti tercih etmem fakat ikisi arasinda olacaksa bu KVK olur hocam.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

crop

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yücel
Cihazım
Redmi Not 4X
Konular
25
Bende KVK tercih ederim

YUKBAY

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gök Kurt
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Amele
Konular
2
KVK'nın BlackBerry ve Nokia telefonum varken az kazıgını yemedim. Biraz da DELTA'nın tadına bakmak lazım. Servislerin tek bildiklerini kullanıcı hatası deyip öksüz gibi suratına bakarak telefonu geri iade etmeleri.

furkanogrk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
31
Yaygın servis ağı olması yönünden KVK derim.

Üst Alt