Anket KVK mı? Delta mı? Hangi Garantiyi Tercih Edersiniz?

Hangi yetkili servis firmasının güvencesinde bulunan cihazları almayı tercih edersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    459

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Merhaba arkadaşlar,

Pek çok Xiaomi kullanıcısının -ve Xiaomi kullanıcısı olmayı düşünen kişinin- aklında en büyük sorulardan bir tanesi cihazların garantisi. Gerek bizlere gelen sorulardan, gerekse forum içerisindeki yazışmalarımız sonucunda kullanıcılarımıza sadece model olarak değil farklı garanti firmalarına ait seçeneklerin de sunulması gerektiğine kanaat getirdik.

Bugüne kadar sitemiz üzerinde satılan telefonlarımızın servis işlemleri Delta firması tarafından yapılmaktaydı. Ancak sizlerden gelen yoğun talepler sonrasında başka bir firma ile daha çalışmanın herkes için daha olumlu bir sonuç doğuracağını düşünerek KVK ile de anlaşma yapıldı ve artık dileyen arkadaşlarımız KVK Yetkili Servisleri garantili olarak Xiaomi modellerini alabilecekler. Ancak KVK ve Delta arasında bir miktar maliyet farkı var ve bizler de mecburen bu farkı fiyatlarımıza yansıtmak zorunda kaldık.

KVK Garantili Mi6 : 2.129 TL ( KVK Garantili Xiaomi Mi6 (64 GB - Siyah))
Delta Garantili Mi 6 : 1.965 TL (Xiaomi Mi6 (64 GB - Siyah) (Delta Garantili))

Başlangıç olarak Xiaomi Mi6 modelinde KVK ve Delta servis olmak üzere iki seçeneğimiz mevcut. Diğer modeller ise sizlerden gelen talebe göre şekillenecek. Bu nedenle sizlerden yardımcı olmanızı ve hangi garanti firmasını neden tercih ettiğinizi bizlere yazmanızı istiyoruz.

Şimdiden hepinize teşekkürler.

Son düzenleme:

muhaha54

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
muhammet
Cihazım
mi5
Konular
0
çok iyi bir karar almışsınız tebrikler.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam paylaşımınız için teşekkür ederim, garantili Cihaz almak isteyenler için bu konu çok önemli....Tabiki herkesin bu bahsedilen firmalarla ilgili mutlaka yakından/uzaktan ya bir tecrübesi, yada bir duyumu vardır....Benim henüz böyle bir ihtiyacım olmadı vede olmaz inşallah

KARESİ

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÜMİT GÜNDÜZ
Cihazım
Mİ 10T
Meslek
MAKİNİST
Konular
0
KvK daha tecrübeli bir firma diye biliyorum ve daha yaygın bir servis ağı mevcut.Elbette ki bu fiyat farkı cihazın satışına yansıyacak. İnşallah benim gibi Xiaomi almayı düşünenlere ve siz değerli ustalarımıza hayrlı olur. ..

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Ben delta daha iyi diye düşünüyorum aradaki fark herşeyi anlatıyor ayrıca kvk yada delta ikiside sorun çıkartıyor tek fark kvk nın daha çok ilde faliyet göstermesi

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Servis olarak KVK 'ya daha çok güveniyorum. Ama fiyat farkından dolayı Delta alırdım. Cep telefonlarına taksit olmuyor ve fiyat yükseldikçe alım zorlaşıyor...

akhenaton21

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
furkan
Cihazım
LG G2 Mini
Konular
0
çok güzel bir anket olmuş. ama şu eleştiriyide yapmadan duramayacağım: hangi garanti olursa olsun illa birilerini mağdur etmişlikleri veya memnun etmişlikleri vardır. burda kvk dedim fakat pek çok fark da yok sanırım

clupturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
engin
Konular
2
Önemli olan servisin ismi değil, her arızaya "kullanıcı hatası" demiyecekse elbette kvk tercih edilebilir.Ancak anladığım kadarı ile cihazları dispiratör değil yine aynı şekilde ithal ediliyor.Çok şey değişeceğini sanmıyorum.

Üst Alt