Anket [Madalya] KVK mı? Delta mı? Hangi Garantiyi Tercih Edersiniz?

Hangi yetkili servis firmasının güvencesinde bulunan cihazları almayı tercih edersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    400

mi5sumut55

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
umut
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
8
Forum puanı
150
Umarım hiç ihtiyacınız olmaz hocam ama eğer olursa da her daim elimden geleni yapmaya çalışırım tabii ki :)
Allah c.c razı olsun hocam sizden. Dediğiniz gibi inşallah ihtiyaç olmaz ☺

suat6027

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
Mİ8
Meslek
Sınıf Öğretmeni
Konular
12
Forum puanı
47
Valla şahsi fikrim Allah kimseyi servislere muhtaç etmesin... Servise yolu düşenin vay haline.. bunun kvk sı deltası hondası bmw si yok.. servise yolun düştüyse bilki bir suç işlemişsin moduna gireceksin.. elimdeki üründe şu hata var demeye korkuyor insan...

agit77

JiYAN
Yönetici
Tema Ekibi
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Grafiker
Konular
79
Forum puanı
5.125
Valla şahsi fikrim Allah kimseyi servislere muhtaç etmesin... Servise yolu düşenin vay haline.. bunun kvk sı deltası hondası bmw si yok.. servise yolun düştüyse bilki bir suç işlemişsin moduna gireceksin.. elimdeki üründe şu hata var demeye korkuyor insan...
Madalyanız verilmiştir

EyuphanBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüphan
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
18
Forum puanı
158
Ben KVK diyorum ikisinde de aşırı fazla şikayet var ama Delta kadar değil KVK'da

Appletomi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Nevzat
Cihazım
Mi 9T
Konular
0
Forum puanı
0
Mi9t kararım kvk oldu diğeri içime sinmedi

Can123im

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Red mi note 7
Konular
4
Forum puanı
363
Kvk tercih ederim. Hiçbiri seçeneği olsa onu işaretlerdim ama.

ahmetkboz

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
mi 6
Konular
2
Forum puanı
10
Merhaba arkadaşlar,

Pek çok Xiaomi kullanıcısının -ve Xiaomi kullanıcısı olmayı düşünen kişinin- aklında en büyük sorulardan bir tanesi cihazların garantisi. Gerek bizlere gelen sorulardan, gerekse forum içerisindeki yazışmalarımız sonucunda kullanıcılarımıza sadece model olarak değil farklı garanti firmalarına ait seçeneklerin de sunulması gerektiğine kanaat getirdik.

Bugüne kadar sitemiz üzerinde satılan telefonlarımızın servis işlemleri Delta firması tarafından yapılmaktaydı. Ancak sizlerden gelen yoğun talepler sonrasında başka bir firma ile daha çalışmanın herkes için daha olumlu bir sonuç doğuracağını düşünerek KVK ile de anlaşma yapıldı ve artık dileyen arkadaşlarımız KVK Yetkili Servisleri garantili olarak Xiaomi modellerini alabilecekler. Ancak KVK ve Delta arasında bir miktar maliyet farkı var ve bizler de mecburen bu farkı fiyatlarımıza yansıtmak zorunda kaldık.

KVK Garantili Mi6 : 2.129 TL ( )
Delta Garantili Mi 6 : 1.965 TL ( )

Başlangıç olarak Xiaomi Mi6 modelinde KVK ve Delta servis olmak üzere iki seçeneğimiz mevcut. Diğer modeller ise sizlerden gelen talebe göre şekillenecek. Bu nedenle sizlerden yardımcı olmanızı ve hangi garanti firmasını neden tercih ettiğinizi bizlere yazmanızı istiyoruz. (Konu altına yorumlarını yazan arkadaşlarımız bir Mi6 madalyası kazanacaklar.)

Şimdiden hepinize teşekkürler.
Mi 6 delta sahibi olarak söylüyorum kesinlikle KVK

Üst Alt