Anket KVK mı? Delta mı? Hangi Garantiyi Tercih Edersiniz?

Hangi yetkili servis firmasının güvencesinde bulunan cihazları almayı tercih edersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    459

byjamels

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cemal
Cihazım
Mi 8
Meslek
Öğretmen
Konular
5

ilhamikadioglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlhami
Cihazım
Xiaomi Mİ9T Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
Belki tepki çeken bir yorum olabilir ama KVK öyle çok da zannedildiği kadar güven vermiyor şahsen.
Akıllı destekte çalışırken gönderdiğimiz bazı cihazların bozularak çizilerek yamularak gönderilip kullanıcı hatası denmesine şahit oldum. Onun dışında yazılım atıyorlar paso, aynı sorunlu cihazı 5 kere gönderen mi dersin, hakem heyetiyle papaz olan mı dersin. O kadar paraya değmez bence. Yazık.
Ben buna şahit oldum redmi 4 gönderdik ve bozup gönderdiler :D sadece ismi var gereksiz KVK garantisi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

daha bu sorunla karşılaşana dek ne rom nedir bilirdim ne dosyalarıyla oynamayı sağolsun xiomi telefonu alalı 3 gün oldu kendi kendine kapandı ve gitti.
Benim kadar kimse insanlara Xiaomi aldırmamıştır.Bugün o alan kişiler bana her gün dua ediyor o işte başka birşey var kesinlikle angel~~

YUKBAY

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gök Kurt
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Amele
Konular
2
Al birini vur ötekine. Herşey malı satıncaya kadar. Türkiye' de satış sonrası hizmet sıfır. Ancak yılların tecrübesi olarak KVK pişmanlıktır diyebilirim.

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Benim şahsi görüşüm şu,
Geçmişte de hem delta hemde kvk lı müşteri olarak yaşanabilecek olumlu ve olumsuz her hali yaşadım. Ülkemizde servis garantisi konusunda hepsi cihaz durum tespiti konusunda kendi açılarından baktıklarını gördük. Hepsi iyi hepsi kötü yerine hangi teknik uzmana denk geldiğiniz ve o kişinin beceri ve iyi niyet çerçevesinde ne kadar var olduğu ile ilgilidir diye düşünüyorum. Sırf bu yüzden ben dışında ailemde herkes garantili kullanıyorlar. Ben inatla garantisize devam, peki nereye kadar bilmem. Malum yeni yönetmelikler yolda. :) :)

jevneturquie

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Noyan
Cihazım
redmi note 9s
Konular
19
kvk'dan çektiğimi hiç bir şeyden çekmedim :)
lakin sonuç olarak yine bir seçim yapmam gerekirse kvk derim… hiç olmasa artık onların çalışma şartlarını ve hangi dilde konuşacağımı tecrübe ettim…
delta servis hakkında hiç bir bilgim yok ..

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Benim şahsi görüşüm şu,
Geçmişte de hem delta hemde kvk lı müşteri olarak yaşanabilecek olumlu ve olumsuz her hali yaşadım. Ülkemizde servis garantisi konusunda hepsi cihaz durum tespiti konusunda kendi açılarından baktıklarını gördük. Hepsi iyi hepsi kötü yerine hangi teknik uzmana denk geldiğiniz ve o kişinin beceri ve iyi niyet çerçevesinde ne kadar var olduğu ile ilgilidir diye düşünüyorum. Sırf bu yüzden ben dışında ailemde herkes garantili kullanıyorlar. Ben inatla garantisize devam, peki nereye kadar bilmem. Malum yeni yönetmelikler yolda. :) :)
Ne yonetmelikleri hocam bende garantisiz kullandim hep kullaniyorum hala .

fox5578

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
17
İkiside aynı bence ama birini seçmem gerekse kvk derdim.

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Ne yonetmelikleri hocam bende garantisiz kullandim hep kullaniyorum hala .
5 yıl Kullanımda olmayan İMEİ lerin kaçak giren cihazlarda kullanılmasını engelleyecek bir şikayet ve çalışma başlatıldığını duyurdular. Sonuç nereye varır, varır mı ve ne şekle bürünür belli değil.

Üst Alt