Anket KVK mı? Delta mı? Hangi Garantiyi Tercih Edersiniz?

Hangi yetkili servis firmasının güvencesinde bulunan cihazları almayı tercih edersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    459

Baris199251

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
12
Kvk yi tercih etmeniz guzel olmuş. Arkadaşların dedigi gibi de kvk ya güven daha fazla ve daha cok ilde faliyet göstermesi dahada cekici. Teşekkürler.

ALBAY PARS

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
BAHA BERK
Cihazım
KIRILDI
Konular
13
Saygı Değer Cantara Hocamın Hemen hemen Tüm Yazılarını Takip Ederim. Ve Bugüne Kadar Yazdığı Tüm Yazılar Genelde Forum Sitesinin Kullanıcılarına Yönelik Onlara En İyi Hizmeti Vermek ve En Mükemmel şekilde Yardımcı Olmaktır. Burada ki Yazısını da Okudum. Şimdi Günümüz Teknik Servisleri Artık İşi Kurnazlığa Döküyor. Eğer Cihaz Pahalı Bir Onarıma Sahipse Ya Kullanıcı Hatası Deyip Sıyrılılrlar Yada Fahiş Ücretler İsterler. Ama KVK Delta Garantiye Yönelik Bir Tık Daha Önde. Sonuçta Geçmişi Temiz ve Büyük Bir Şirket...

Bir Adet Mi5 Telefonum Var Delta Garantili Ama Henüz Garantilik Bir Durum Olmadı. Telefonu Alalı 1 Sene Oldu Ama Çevrem İyi Bilir Ben Malıma Gözbebeğim Gibi Bakarım. Halen Arka Kapağında ki Etiketleri Kaldırmadım.

Bu Arada Delta Garanti Bu Aralar İyileşti Diyorlar Ama Gönderim Süresi Çok Uzun Onu Kısaltmaları Gerekir...

sacred07

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yılmaz
Cihazım
mi 8 64 gb
Konular
7
Mİ 5s plus telefonum bugün deltadan geldi sorunu halledildi dendi ama sorun aynen devam ediyor

İhaleci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
İhaleci
Cihazım
Artık Yok
Meslek
Grafiker
Konular
9
cantara
Çok iyi bir karar olduğunu düşünüyorum.

ertanx

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Teknisyen
Konular
48
Delta'dan mutlu mesut olanı görmedim, KVK'da tecrübem var diyor. Garantilik işim olmadı hiç ama güven konusunda KVK bir adım önde, parası olup cihazım garantili aslanlar gibi diyen için KVK, Xiaomi olsunda ne olursa olsun diyen için de Delta. Şu an için tercihim Delta...

Wandeta

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış Aslan
Cihazım
Samsung S2
Konular
22
Bügün türkiye içi üründe alsanız türkiyede servislerin durumu malum ama yinede çok iyi bir karar alınmış ithalat ürünlerinde servis çeşitliligi iyidir.

cantara hocam

peki KVK daki fiyat farkı ne içindir bize ne sunuyorda deltadan daha pahalı

Casablancas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Volkan
Cihazım
GM ELİTE
Konular
0
Kvk isim olarak daha tanıdık ama fiyat farkı fazla geldi.

karizma_1612

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
HASTABAKICI
Konular
8
deltaya 5 yıl önce pc yolladım sorunsuz yaptılar garantiden telefon için bilmiyorum ama aradaki fark kvk daha iyi demek değil fazla para verince daha iyi yapacak anlamına gelmez gibi geliyor xiaomi telefonlardan tecrubeli servis olamsı yeterli delta daha uzun süredir xiaomi ile çalışıyor delta daha mantıklı gibi benim fikrim

Üst Alt