Anket [Madalya] KVK mı? Delta mı? Hangi Garantiyi Tercih Edersiniz?

Hangi yetkili servis firmasının güvencesinde bulunan cihazları almayı tercih edersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    199

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Emre
Cihazım
Mi9
Merhaba arkadaşlar,

Pek çok Xiaomi kullanıcısının -ve Xiaomi kullanıcısı olmayı düşünen kişinin- aklında en büyük sorulardan bir tanesi cihazların garantisi. Gerek bizlere gelen sorulardan, gerekse forum içerisindeki yazışmalarımız sonucunda kullanıcılarımıza sadece model olarak değil farklı garanti firmalarına ait seçeneklerin de sunulması gerektiğine kanaat getirdik.

Bugüne kadar sitemiz üzerinde satılan telefonlarımızın servis işlemleri Delta firması tarafından yapılmaktaydı. Ancak sizlerden gelen yoğun talepler sonrasında başka bir firma ile daha çalışmanın herkes için daha olumlu bir sonuç doğuracağını düşünerek KVK ile de anlaşma yapıldı ve artık dileyen arkadaşlarımız KVK Yetkili Servisleri garantili olarak Xiaomi modellerini alabilecekler. Ancak KVK ve Delta arasında bir miktar maliyet farkı var ve bizler de mecburen bu farkı fiyatlarımıza yansıtmak zorunda kaldık.

KVK Garantili Mi6 : 2.129 TL (
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
)
Delta Garantili Mi 6 : 1.965 TL (
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
)

Başlangıç olarak Xiaomi Mi6 modelinde KVK ve Delta servis olmak üzere iki seçeneğimiz mevcut. Diğer modeller ise sizlerden gelen talebe göre şekillenecek. Bu nedenle sizlerden yardımcı olmanızı ve hangi garanti firmasını neden tercih ettiğinizi bizlere yazmanızı istiyoruz. (Konu altına yorumlarını yazan arkadaşlarımız bir Mi6 madalyası kazanacaklar.)

Şimdiden hepinize teşekkürler.

Son düzenleme:

muhaha54

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Acemi Üye
muhammet
Cihazım
mi5
çok iyi bir karar almışsınız tebrikler.

Skorpi

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cumhur
Cihazım
Efendi.:)
Hocam paylaşımınız için teşekkür ederim, garantili Cihaz almak isteyenler için bu konu çok önemli....Tabiki herkesin bu bahsedilen firmalarla ilgili mutlaka yakından/uzaktan ya bir tecrübesi, yada bir duyumu vardır....Benim henüz böyle bir ihtiyacım olmadı vede olmaz inşallah

KARESİ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
ÜMİT GÜNDÜZ
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
MAKİNİST
KvK daha tecrübeli bir firma diye biliyorum ve daha yaygın bir servis ağı mevcut.Elbette ki bu fiyat farkı cihazın satışına yansıyacak. İnşallah benim gibi Xiaomi almayı düşünenlere ve siz değerli ustalarımıza hayrlı olur. ..

gozdemir

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
945
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Ben delta daha iyi diye düşünüyorum aradaki fark herşeyi anlatıyor ayrıca kvk yada delta ikiside sorun çıkartıyor tek fark kvk nın daha çok ilde faliyet göstermesi

akhenaton21

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
furkan
Cihazım
LG G2 Mini
çok güzel bir anket olmuş. ama şu eleştiriyide yapmadan duramayacağım: hangi garanti olursa olsun illa birilerini mağdur etmişlikleri veya memnun etmişlikleri vardır. burda kvk dedim fakat pek çok fark da yok sanırım

Üst Alt