Uygulama MacroDroid - Otomasyon Artık Sizin Elinizde [Yarı Yapay Zeka]

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
redmi note 8 pro hocam. emin olabilirsiniz sizin kastettiğiniz gibi de birşey yok :)
Ben telefonun kasmasının 3-5 günlük mesaj birikimiyle ilgisi yok demek istedim :) yanlış anladınız galiba. Mesaj araması yada medyayı acmadıkca Whatsappta pek kasma yaşamıyorum çünkü. Güncel yazılım kullanıyorsanız eski rom lara dönebilirsiniz. Genellikle bir telefondaki en stabil rım çıktığı mıuı ve Android surumundekı romlarcoluyor

mhmtzncrkrn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
note 8 pro
Konular
1
osmancan71 yok hocam hiç uğraşmayayım brick falan olur makine :) bu şekilde devam edelim sağlık olsun

elgrande9244

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
elgrande92
Cihazım
note 10s
Konular
1
tum sayfaları okumadım soruldu mu bılmıyorum ama yazayım yıne de, cihazım redmi note 10s kulaklık realme buds air neo saat huawei gt2 yoldayken gelen aramayı saatten acınca kulaklıga vermıyo sesı saatten telefonun arama ekranından degıstırmek zorunda kalıyorum saatten aramayı acınca kulaklığa verebiliyor mu bu uygulama ıle ? valla bu sorunumu cozen hayır duamı alır arkadaslar :D

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Güzel bir konu olmuş.
Aslında bu konuda Android için çok ilerleme var ancak çoğunlukla arka planda ve gizli.
Bazı oyunlar için resmen bot yapılmış.

aliguzel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
17
Merhabalar macdroid ile eskide ekran kilidi şifreli de olsa açtırabiliyorduk Desen kilidi var telefonumda parmak iziyle şimdi Arayüz etkileşimi diye menü var orada hareketi seçiyorum ve şifremin hareket koordinatlarını giriyorum ama başlangıç ve bitiş olarak iki nokta arasında hareket oluyor şifremi girmek için 4 noktaya hareket etmesi lazım başka yolu var mı? bilgisi olan ...(bu arada ayrı ayrı hareket olarak iki parça da birleştirdim şifreyi olmuyor ikisinin arasında dokunmatiği bıraktığı için şifre geçerli olmuyor?)

wayli17

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Wayli
Cihazım
Mi9T
Konular
3
Merhabalar,

Telefon: Xiaomi 12 Pro Plus 5G
Sorum şu:

Yüz okuma ile uygulama kilidini açarken otomatik parlaklık haliyle düşük olduğundan karanlık ortamda sensör yüzü okuyamıyor.

Uygulama kilidi yüz okuma yaparken nasıl parlaklığı arttırabilirim MakroDroid ile?

Derdim sadece uygulama kilidi yüz okuma yaparken parlaklığın artması ve uygulama yüzü okuyup açılınca otomatik olması.

Yardımcı olur musunuz? Bir türlü yapamadım.

Hattushil

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Bilg. Müh.
Konular
14
Kullanmış olduğunuz otomasyonlar var mı?
Varsa paylaşabilir misiniz?

Üst Alt