Yardım Mac mi Windows mu?

Yargısızcem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Xioami Redmi 6
Konular
26
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
laptop ya da masüsyü
Telefon Modeli
Yık
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhabalar , lise son sınıfım.Üni tercihi olarak ya bilgisayar ya da yazılım mühendisliğini yazacağım fakat şöyle bir sorunum var .Mac ile window arasında kaldım. Tercihen hangisini ve ne sebeple seçmek konusunda kararsızım.Sorduğum bazı kişiler bana amacına uygun al dediler fakat şuan ne amaçla kullanacağımı ve de hangi alanlara ilgi duyacağımı henüz bilmiyorum.Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum, her türlü PC veya Mac önerisine açığım.Bi de üni deyken laptop mu masaüstü mü gider, bunu da cevaplarsanız müteşekkirim.

Wisenky

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aldous
Cihazım
mi
Konular
23
Merhabalar , lise son sınıfım.Üni tercihi olarak ya bilgisayar ya da yazılım mühendisliğini yazacağım fakat şöyle bir sorunum var .Mac ile window arasında kaldım. Tercihen hangisini ve ne sebeple seçmek konusunda kararsızım.Sorduğum bazı kişiler bana amacına uygun al dediler fakat şuan ne amaçla kullanacağımı ve de hangi alanlara ilgi duyacağımı henüz bilmiyorum.Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum, her türlü PC veya Mac önerisine açığım.Bi de üni deyken laptop mu masaüstü mü gider, bunu da cevaplarsanız müteşekkirim.
Oyun oynamayı düşünüyor musun ?

Oyla:

aselkom24

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Esnaf
Konular
19
kendim video düzenleme ve ufak yazılım işleriyle uğraştığım için Hackintosh mojave kullanıyorum aynı bilgisayar da windows da kullanyorum

Oyla:

Yargısızcem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Xioami Redmi 6
Konular
26
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyla:

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Eğer sırf yazılım işleri için arıyorsanız durumunuz da müsaitse mac öneririm hocam. Gerek pil ömrü gerekse taşınabilirliği açısından rakiplerinden çok çok önde.

Oyla:

alpereneker

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RedmiNote4x
Meslek
Webmaster,Graphic
Konular
25
Ben kendi kullandığım programlarda indirme yaparken sorunsuz yapıyorum bence 1 ay 1 ay denemeli kullan

Oyla:

Yargısızcem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Xioami Redmi 6
Konular
26
Ben kendi kullandığım programlarda indirme yaparken sorunsuz yapıyorum bence 1 ay 1 ay denemeli kullan
Zaman bulduğumda bakacağım fakat bu iki hafta y almayı düşünüyorum.Geçen sdn de PC fiyatları artacak dendiği için .

Oyla:
Üst Alt