Soru M9t Hakkında Bilgi istiyorum.

Abdullah35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdullah
Cihazım
Huawei p20 lite
Konular
1
Arkadaşlar selamünaleyküm 1 yıldır huawei p20 lite kullanıcısıyım huawei forumdan geldim bilgi almak amaçlı. 1 yılda 4 defa servise gitti telefon ekran sararmasi hoparlör ws sorunlardan ötürü. Sizden isteğim xiaomi nasıl bir markadır mesela m9t ilgimi çekti nasıl bi telefondur kronik sorunları varmıdir güncelleme sıkıntısı yaşarmiyim alırsam. P20 lite işlemci kirin 659 m9t snapdragon 730 hissedilir Bi fark olurmu kamerası gerçekten 48 mp performansı veriyomu artıları eksileri nelerdir anlaticak bi arkadaş varsa anlatabilirmivşimdiden teşekkür ediyorum

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Oyla:

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Öncelikle MIUI Türkiye ailesine hoşgeldiniz hocam :)

Mi 9T Tam ekran deneyimi ile birlikte etkileyici bir tasarımı bulunan , kamera performansı , akıcılığı , yani güçlü donanımı ve bu güçlü donanıma karşılık uygun fiyatı ile ön plana çıkan bir modelidir.

8nm Snapdragon 730 işlemcisi , %86 ekran/gövde oranı , 6 GB RAM i , 4000 mAh bataryası , kamera donanım ve performansı gibi pek çok konuda P20 Lite cihazından daha üstün bir cihazdır.

Xiaomi cihazlarda güncelleme alma konusunda herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.
Çoğu Cep Telefonu markalarında görüldüğü gibi cihazlara sunulan bazı güncelleştirmeler bazı sorunları çözüme kavuştururken bazen yeni sorunları beraberinde getirebilmektedir.

Xiaomi kullanıcılarının belkide tek sorunu konu budur.
Ancak her cihazda , her güncellemede sorun yaşanacak diye bir durum yoktur. Bu sizi korkutmasın :)

Xiaomi cihazlarda donanımsal bozukluklara ise pek sık rastlanılmaz.

Sonuç olarak P20 Lite dan Mi9 T ye geçiş, size fazlasıyla mutlu ve memnun edecek bir deneyim sunacaktır. :)

Oyla:

Abdullah35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdullah
Cihazım
Huawei p20 lite
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hosbuldum hocam bilgiler için teşekkür ederim epey hepsiburada gibi sitelerden yorumlara baktım ama hiç biri tatmin edici cevaplar değildi. Bende foruma bi bakayım danışayım dedim huawei ne kadar övülsede telefondan sıkıntıları eksik olmuyo sıktı bu durum beni yani telefonuma 2500 tl para verdim şahsen boşa vermiş gibi hissettim bu fiyata daha üstün performans veren cihazlar varken neden böyle hata yaptım hala anlamadım hocam bi daha huawei mi benden uzak olsun nasipse xiaomi denicem şimdi bilgilerin için tekrar teşekkür ediyorum hocam eksik olma cihazı aldığımda deneyimlerimi paylaşmak isterim

Oyla:

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Hosbuldum hocam bilgiler için teşekkür ederim epey hepsiburada gibi sitelerden yorumlara baktım ama hiç biri tatmin edici cevaplar değildi. Bende foruma bi bakayım danışayım dedim huawei ne kadar övülsede telefondan sıkıntıları eksik olmuyo sıktı bu durum beni yani telefonuma 2500 tl para verdim şahsen boşa vermiş gibi hissettim bu fiyata daha üstün performans veren cihazlar varken neden böyle hata yaptım hala anlamadım hocam bi daha huawei mi benden uzak olsun nasipse xiaomi denicem şimdi bilgilerin için tekrar teşekkür ediyorum hocam eksik olma cihazı aldığımda deneyimlerimi paylaşmak isterim
Rica ederim hocam.

İyi bir araştırma yapmadan önce karar vermeyin :)

Bu arada Forum Kurallarımız ı incelemeyi unutmayın yn~~

Oyla:

Ekrem taha

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ekrem taha
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
6
Konu yanlış yerde açılmamış mı ?

Oyla:

Jude2World

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kağan
Cihazım
Xiaomi Mi9T
Konular
7
Öncelikle MIUI Türkiye ailesine hoşgeldiniz hocam :)

Mi 9T Tam ekran deneyimi ile birlikte etkileyici bir tasarımı bulunan , kamera performansı , akıcılığı , yani güçlü donanımı ve bu güçlü donanıma karşılık uygun fiyatı ile ön plana çıkan bir modelidir.

8nm Snapdragon 730 işlemcisi , %86 ekran/gövde oranı , 6 GB RAM i , 4000 mAh bataryası , kamera donanım ve performansı gibi pek çok konuda P20 Lite cihazından daha üstün bir cihazdır.

Xiaomi cihazlarda güncelleme alma konusunda herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.
Çoğu Cep Telefonu markalarında görüldüğü gibi cihazlara sunulan bazı güncelleştirmeler bazı sorunları çözüme kavuştururken bazen yeni sorunları beraberinde getirebilmektedir.

Xiaomi kullanıcılarının belkide tek sorunu konu budur.
Ancak her cihazda , her güncellemede sorun yaşanacak diye bir durum yoktur. Bu sizi korkutmasın :)

Xiaomi cihazlarda donanımsal bozukluklara ise pek sık rastlanılmaz.

Sonuç olarak P20 Lite dan Mi9 T ye geçiş, size fazlasıyla mutlu ve memnun edecek bir deneyim sunacaktır. :)
Hocam merhaba, yanlış anlamazsanız bir soru soracağım. "%86 ekran/gövde oranı" şu tabiri kullanmışsınız ve bunu kullanan pek çok youtube kanalı vs. gördüm. Bu veriye nereden ulaştınız acaba çünkü xiaomi'nin resmi Mi9T sayfasında "The screen-to-body ratio of 91.9% was obtained by Xiaomi laboratory data." bu yazı var ve ekran gövde oranının %91.9 olduğunu söylüyorlar ki bence de öyle yani nasıl %86 dediniz acaba?

Oyla:
Üst Alt