Yardım M2004J19G bilgisayardan nasıl güncellerim?

• Konbuyu başlatan Rufiq
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 7
  • Görüntüleme 295

Rufiq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rufiq
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Bilmiyoruz
Telefon Modeli
M2004J19G
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhabalar. Bir arkadaşımın telefonu maalesef açılmıyor ve ekrana şu yazı çıkıyor

Kod:
The system has been destroyed

Maalesef sıfırlamakta mümkün değil. Tek çare cihazı bilgisayara bağlayıp ROM yüklemek istiyoruz. Ama gerekli dosyalar neler bilmiyorum ama cihazın modeli tam olarak başlıkta belirtdiğim model.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Cihazın Modeli nedir?

Oyla:

Rufiq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rufiq
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ya hocam cihaz nedir note 8 note 9 9t gibi ismi nedir? Korkmayın gizli ve zararlı bir bilgi değil bu 🙂 baştan beri bunu sormaya çalışıyorum
Hocam gerçekten bu bir kız arkadaşımın telefonu kendisi bana kutunun isminde sadece attığı kutudan çıkan sadece konu başlığında belirtdiğim numarayı attı ve bildiğim kadarıyla yani ben de Sizin gibi Redmi 9 olduğunu söyledi numarayı Google'da yazdığımızda da zaten o çıkıyor hocam. Cihazın zaten tam modeli odur. Ne gerek var ki, şimdi buna cihazın modelini yazdım zaten.

Önemli olan da zaten cihazın tam modeli değil mi?

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Hocam gerçekten bu bir kız arkadaşımın telefonu kendisi bana kutunun isminde sadece attığı kutudan çıkan sadece konu başlığında belirtdiğim numarayı attı ve bildiğim kadarıyla yani ben de Sizin gibi Redmi 9 olduğunu söyledi numarayı Google'da yazdığımızda da zaten o çıkıyor hocam. Cihazın zaten tam modeli odur. Ne gerek var ki, şimdi buna cihazın modelini yazdım zaten.

Önemli olan da zaten cihazın tam modeli değil mi?
Gerekli olmasa neden soralımki. Her cihaza göre işlem değişir. Yetkili hesap isteyen var istemeyen var. Box ların desteklediği var desteklemediği var. Redmi 9 ise tamir edilir. Özel mesaj ile bilgi vereyim size
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kız arkadaşınız yapabilirmi bilmiyorum ama forumda mtk için yetkili hesabı atlama konuları var onları deneyin. Sonuç alamazsanız uzak bağlantı ile tamirini gerçekleştiririz..

Oyla:
Üst Alt