Yardım Lütfen Yardım mi5x batarya şarjı hemen bitiyor.

teknogenc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
redmi pro
Konular
7
arkadaşlar mi5x kullanıyorum eylül ayından beri fake romlu gelmişti brick olmuştu kurtardım. fakat çok hızlı şarj boşalıyor. tiffany değilde oxygen ürünü olarak (fastbootta tavşan yok) kullanıyorum. hangi romu denediysem fayda etmedi miuipro eurom çinrom stabil developer rom hiç birinde değişen birşey yok pil kullanımına bakıyorum android system çok yemiş görünüyor ama ondan da değil telefonu kapalı şarj ettim açtım 1-2 saat kullanmadım baktım android system yüzde 72 yemiş şarjı 5 dk whatsapp kullanıyorum whastapp daha fazla yemiş görünüyor. telefonu kapatıp 10 saat sonra açtığımda yüzde 5 felan eksilmiş görünüyor 15 dk telefona karışmıyorum bi bakıyorum şarjın yüzde 20si gidiyor. hertürlü rom tarzı işleri çok iyi biliyorum ama sıkıntı ne bitürlü bulamadım.

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
bunu yaptım zaten brick olduğunda. cihazım brick değil batarya hızlı boşalıyor. :)
Doğru cihazınız çalışır vaziyetteydi :D bir anlık dalgınlık kusura bakmayın ;) batarya ile alakalı bir sorun olabilirmi cihazınızda? Gerçekten uğraştırmalı bir cihaza sahipsiniz hocam yn~~

Oyla:

teknogenc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
redmi pro
Konular
7
aynen öyle batarya sıkıntı olmasa hiç bir sıkıntı yok aslında ama batarya alırım bir tane öyle denerim artık :)

Oyla:

Fatih7934

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi Mi 5x
Konular
1
Hocam şarj boşalma sorununu çözebil diniz mi? Benim mi 5x Oreo ya güncelleştirme sonrası sizin ki gibi batarya her şey kapalı gece 12 den sabah 9 a yüzde elli civarında düşüyor.
aynen öyle batarya sıkıntı olmasa hiç bir sıkıntı yok aslında ama batarya alırım bir tane öyle denerim artık :)

Oyla:

dolu07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
deniz bilici
Cihazım
mi x5
Konular
0
hocam el bendende o kadar aynı problem mi 5x imdede başladı. Şimdi farklı bir rom kurup denicem çıkmadık candan ümit kesilmez android sistem çok yiyor sabah %100 le çıkıyorum evden işe gidiyorum cebimdeki telefon öğlene %50 yemiş oluyor nasıl oluyor anlamıyorum .Üzerinde miui v10.1 var v10.2 çıkmış onu yüklicem

Oyla:

Fatih7934

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi Mi 5x
Konular
1
hocam el bendende o kadar aynı problem mi 5x imdede başladı. Şimdi farklı bir rom kurup denicem çıkmadık candan ümit kesilmez android sistem çok yiyor sabah %100 le çıkıyorum evden işe gidiyorum cebimdeki telefon öğlene %50 yemiş oluyor nasıl oluyor anlamıyorum .Üzerinde miui v10.1 var v10.2 çıkmış onu yüklicem
Android'in hangi sürümünü kullanıyor sunuz? Oreo yükledim şarjı su gibi içiyordu. Tekrar nougat a geri döndüm düzeldi.

Oyla:
Üst Alt