Yardım LTE/TD/SCDMA/GSM Hakkında

devourlove

Ahmed Tuğra Karaca
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mucahit
Cihazım
Mi 12 Lite
Meslek
otomotiv
Konular
6
Arkadaşlar öncelikle hayırlı sahurlar forumda bulunan tüm arkadaşların Ramazan'ı serifi mübarek olsun.
Ben yaklaşık 5 senedir Xiaomi kullanicisiyim ilk mi4 alarak başladım sonra mı router ve mi box ile cihazlarim devam etti ve artık miladı geçmiş olan mi4 u rafa kaldırıp mi9se ile yoluma devam etmekteyim.
Konumuza dönecek olursak mi4 de telefon çekim gücünü LTE yapmak için ayarlardan LTE ONLY secmemiz gerekiyordu.
Mi9se cihazimda telefonumu kurcalarken sanırım onu değiştirdim LTE ONLY yaptım ama sonra birşeyler ters gitti ve sıkıntılar oldu düzeltmeye çalıştım neyse ki oldu
Ama kafama takılan ben değiştirmeden önce nasıldı sizlerden ricam cihazlarinizda kontrol edebilirmisiniz sizdeki ne yaziyor.
Ulaşmanın yolu..
Ayarlar - Telefon Hakkında - Dahili Depolama Alanı(3 kere tıklıyoruz) - Telefon bilgileri 1
Buraya girdiğimizde tercih edilen ağ türü yazan yerin sizdeki nedir bakıp yazarsanız sevinirim.2. sim bilgilerini degistirmedim ama 1 ile 2 aynımi bilemiyorum.
Şimdiden teşekkür ederim.

korkmaz4202

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
redmi note 8
Konular
0
redmi note 8 global içinde bir çözüm varmı

Oyla:

romantik1986

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomimi4
Konular
0
Çok teşekkür ederim düzelttim yanlış yapmışım ben sonundakini GSM secmistim ama değilmiş sayenizde düzeltmiş oldum
Zaten telefonu komple kapatıp açarsanız yaptığınız ayarlar siliniyor bilginize 😊
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba telefonum Mi5s. Normal ağ tercihlerinde lte öncelikli yapıyorum ama telefon İnternete girmiyor. Lte çekmiyor. Onun için hep 3g öncelikli yapıyorum operatör lifecell. Acaba bu ayarlar kısmında hangisini secmeliyim. Şimdi girdim baktim şu şekilde seçili
Telefonunuzu komple kapatıp açarsanız telefon eski şebeke ayarlarına geri döner
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

redmi note 8 global içinde bir çözüm varmı
Telefonunuzu komple kapatıp açarsanız yaptığınız ayarlar siliniyor geri eski şebeke ayarlarına döner bilginize.

Oyla:
Üst Alt