Mod Lsposed bildirim geç geliyor

Rıdvan423

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi6
Konular
22
Poco X6 pro telefonuma magisk üzerinden lsposed yükleyip telefonu yeniden başlatınca uygulama yüklendi bildirimi geç geliyor. Bildirim gelene kadar lsposed i açamıyorum. Bu da yaklaşık 5 6 saat sürüyor. Uygulamayı yüklendikten hemen sonra uygulamayı kullanabilmem için ne yapmam lazım

2311DRK48G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DoktorProxy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 12 5
Konular
20
Bendede aynı cihaz var ve lsposed var, evet bendede geç geliyor ama 6 saat falan değil 10-20 dkya geliyor. Sanırım lsposed i gizlemek için bildirimden giriyorsunuz. Eğer sorun çıkarmıyorsa normal uygulamasından girin.

Rıdvan423

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi6
Konular
22
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bendede aynı cihaz var ve lsposed var, evet bendede geç geliyor ama 6 saat falan değil 10-20 dkya geliyor. Sanırım lsposed i gizlemek için bildirimden giriyorsunuz. Eğer sorun çıkarmıyorsa normal uygulamasından girin.
Hocam uygulamayı kurunca ama ekrana simgesi düşmüyor. Bildirim gelene kadar uygulamaya giremiyorum

Rıdvan423

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi6
Konular
22
Magisk üzerinden kuruyorum

DoktorProxy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 12 5
Konular
20
Hocam uygulamayı kurunca ama ekrana simgesi düşmüyor. Bildirim gelene kadar uygulamaya giremiyorum

Ilginç.. bende bildirim gelmese bile ikonu her zaman geliyor bende magisk üzerinden kurdum. Silip tekrar kurun bence belki düzelir. Bu arada hangi telefonunuzun sürümü kaç?

Rıdvan423

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi6
Konular
22
Ilginç.. bende bildirim gelmese bile ikonu her zaman geliyor bende magisk üzerinden kurdum. Silip tekrar kurun bence belki düzelir. Bu arada hangi telefonunuzun sürümü kaç?
Poco X6 pro
Elite rom

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Poco X6 pro telefonuma magisk üzerinden lsposed yükleyip telefonu yeniden başlatınca uygulama yüklendi bildirimi geç geliyor. Bildirim gelene kadar lsposed i açamıyorum. Bu da yaklaşık 5 6 saat sürüyor. Uygulamayı yüklendikten hemen sonra uygulamayı kullanabilmem için ne yapmam lazım

Play Store'dan lsposed uygulamasını yükleyin hocam. Onun sayesinde açarsınız hemen.

Üst Alt