Satış Lisans Satışı --- Windows 10 Pro * Office 2019 * Office 365 * Kaspersky * Canva Pro * Steam Random Key

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
37
Ürün Durumu
Sıfır (Kutusu Açılmış)
Fiyat
30
Ürün Takas Durumu
Takas düşünmüyorum
ALINAN KEYLER MAX 24 SAAT İÇERİSİNDE ETKİNLEŞTİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. 24 SAAT İÇERİSİNDE KULLANILAN KEYLERDE SORUN YAŞANDIĞI TAKDİRDE TELAFİSİ YAPILIR. ANCAK 24 SAATİ AŞAN KULLANIMLARDA HATA VERMESİ DURUMUNDA TELAFİ YAPILMAYACAKTIR. BU NEDENLE KEYLERİNİZİ KULLANACAĞINIZ ZAMAN ALMANIZ TAVSİYE EDİLİR.

STEAM RANDOM KEY SATIŞLARI 10 TL'DEN STOKLARA GİRMİŞTİR. VERİLEN KEYLER İLE RASTGELE SEÇİLEN HERHANGİ BİR OYUN SÜRESİZ OLARAK MAĞAZANIZA EKLENECEKTİR.

Ürünlerimiz MAK veya OEM lisans değil retail keylerdir.
3 yılı aşkın süredir birçok forumda ve kendi sitemiz üzerinden lisans satışı yapmaktayız ve şimdiye kadar tek bir mağdur müşterimiz olmamıştır.
Alınan keylerin maksimum 48 saat içerisinde aktifleştirilmesi durumunda sorun yaşanan keyler için telafi verilir. Bu nedenle lütfen satın alma işlemini kurulum yapacağınız zaman satın alınız. Aklınıza takılan her türlü soru için bana ulaşabilirsiniz.​

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aliak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
One+ 5
Konular
0
Canva Pro cidden iyiymiş. İyi satışlar.

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
37
Teşekkür ederim hocam ilgilenirseniz her zaman seve seve yardımcı olurum :)

Canva Pro'larda şimdiye kadar hiç sorun yaşamadık ancak sorun olması durumunda ücretsiz telafisini yapıyoruz. Ama dediğim gibi yüzlerce satmama rağmen henüz geri dönüş hiç olmadı :)

Aliak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
One+ 5
Konular
0
Ben 15'e almıştım hocam. Az pahalı aldık :)

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Ürünlerimiz MAK veya OEM lisans değil retail keylerdir.
3 yılı aşkın süredir birçok forumda ve kendi sitemiz üzerinden lisans satışı yapmaktayız ve şimdiye kadar tek bir mağdur müşterimiz olmamıştır.
Alınan keylerin maksimum 48 saat içerisinde aktifleştirilmesi durumunda sorun yaşanan keyler için telafi verilir. Bu nedenle lütfen satın alma işlemini kurulum yapacağınız zaman satın alınız. Aklınıza takılan her türlü soru için bana ulaşabilirsiniz.

Windows 10 PRO : 29,90 TL
Office 2019 Pro Plus : 29,90 TL
Windows 10 Pro + Office 2019 Pro Plus : 49,90 TL
Canva Pro : 9,90 TL
Sınırsız Google Drive : 39,90 TL
Hocam konuyla alakasız ama benim kodlamasında yardımcı olduğum bu yazılım var orada da Windows durumu hakkında bilgi veriyor ve benim pc için resimdeki gibi diyor yani sizdeki gibi retail key mi kullanmış oluyor?

Anonim149956

SilinenÜye
MIUI Sever
Konular
0
Hocam Office 365 paketleri de mi KEY olarak teslim ediliyor? Yoksa Microsoft Hesabı olarak mı veriliyor?

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
37
Hocam konuyla alakasız ama benim kodlamasında yardımcı olduğum bu yazılım var orada da Windows durumu hakkında bilgi veriyor ve benim pc için resimdeki gibi diyor yani sizdeki gibi retail key mi kullanmış oluyor?

Evet hocam kullanılan sistemdeki key retail lisans. Yani anakart değişmediği sürece format atıp aynı sürümü kurduğunuz takdirde otomatik olarak etkinleşecektir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam Office 365 paketleri de mi KEY olarak teslim ediliyor? Yoksa Microsoft Hesabı olarak mı veriliyor?
Office 365 paketlerimiz hesap olarak verilmektedir.

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Evet hocam kullanılan sistemdeki key retail lisans. Yani anakart değişmediği sürece format atıp aynı sürümü kurduğunuz takdirde otomatik olarak etkinleşecektir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Office 365 paketlerimiz hesap olarak verilmektedir.
Teşekkür ederim hocam iyi satışlar.

Üst Alt