Yardım Linkler Uygulamada açmıyor

espiyano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi Note 10 G
Konular
28
Değerli forumdaslar.Redmi Note 10 pro telefonumda Global Endonezya Son sürüm yüklü BL acik root vs yok.

Bukac gun once bu roma gecis yaptim.Sorunum şuki sms veyahut WhatsApp a gelen linklere tikladigimda ilgili uygulamada acmiyor tarayici ya yonlendiriyor ama tarayici ilgili uygulamaya yonlendirmiyor.Nasil cozerim yardim ederseniz cok sevinirim.

Marriedman92

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Marriedman
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
8
Değerli forumdaslar.Redmi Note 10 pro telefonumda Global Endonezya Son sürüm yüklü BL acik root vs yok.

Bukac gun once bu roma gecis yaptim.Sorunum şuki sms veyahut WhatsApp a gelen linklere tikladigimda ilgili uygulamada acmiyor tarayici ya yonlendiriyor ama tarayici ilgili uygulamaya yonlendirmiyor.Nasil cozerim yardim ederseniz cok sevinirim.
Aynı durum bendede mevcut ama olmuyor maalesef bir çözümü olduğunu da sanmıyorum çünkü varsayılan uzantılar bölümünde değiştirip istediğim uygulamaya yönlendirip ve varsayılan da var ise varsayılan uygulama onu devredışı yaptığıma rağmen bu sefer direk tarayiciya yönlendiriyor.

vili48

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
11 Lite 5G NE
Konular
3
Bu programin ayarlarindan tarayici olarak görünmesini sağlayabilirsiniz....
Linklere tikladiginizda uygulamada aç seçenekleri geliyor...

espiyano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi Note 10 G
Konular
28
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu programin ayarlarindan tarayici olarak görünmesini sağlayabilirsiniz....
Linklere tikladiginizda uygulamada aç seçenekleri geliyor...

Teşekkürler konuya yazacakdim siz daha once yazmisiniz.Bu program sayesinde cozdum evet .Hatta bu program sisteme dahil olsaymis o derece cok kapsamli.Artik rom yuklemesinden sonra mutlaka kuracağım programlar arasinda yerini aldi.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
12
Ayarlar/Uygulamalar/Uygulamaları Yönet/3 nokta/Varsayılan/Bağlantıları aç kısmını bir kontrol edin. Uygulama için gerekli izin verilmemiş olabilir.

Üst Alt