Mod LineX Custom Resource (1.0.9.66 uyarlandı !)

Agontr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Servan
Cihazım
realme 6
Konular
2
mi fit uygulamasında ayarlarda emoji göstermeyi kapat/aç , hepsini büyük harfe göster , seçenekleri varmış ama ben bulamıyorum yardımcı olurmusunuz ios kullanıcısıyım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bir sorum daha olucaktı güncelleme geldi saate ve türkçe oldu eski sürüme bir daha döNdürmeme gerek yok dimi ( bazı karekterler tam götermiyor ) bi sıkıntı olurmu

Yani eski sürüm ile yeni sürüm arasında bir bağlantı varmı mesela @ farklı köteriyor
Koğuş u koğu gösteriyor çözemedim

Son düzenleme:

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
mi fit uygulamasında ayarlarda emoji göstermeyi kapat/aç , hepsini büyük harfe göster , seçenekleri varmış ama ben bulamıyorum yardımcı olurmusunuz ios kullanıcısıyım

Bir sorum daha olucaktı güncelleme geldi saate ve türkçe oldu eski sürüme bir daha döNdürmeme gerek yok dimi ( bazı karekterler tam götermiyor ) bi sıkıntı olurmu

Yani eski sürüm ile yeni sürüm arasında bir bağlantı varmı mesela @ farklı köteriyor
Koğuş u koğu gösteriyor çözemedim

Hocam yeni güncellemede Türkçe karakter desteği geldi 1.0.7.60 olması lazım saat yazılımı kontrol edin.

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Paylaştığınız tüm Custom Resource ler için teşekkür ederim. clap~~Benim favorim LineX oldu.

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Vaktiniz oldukça, Seriye devam edip, alternatiflerimizi artıracağınızı düşünüyorum. :D

Hocam şimdilik bunlar yeterli diye düşünüyorum :D yabancı forumlardan görüp beğendiğiniz resource olursa pm yolu ile bildirin hallederiz.

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Hocam şimdilik bunlar yeterli diye düşünüyorum :D yabancı forumlardan görüp beğendiğiniz resource olursa pm yolu ile bildirin hallederiz.
İlgi ve desteğiniz için çok teşekkür ederim Hocam. Sağolun varolun.

Agontr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Servan
Cihazım
realme 6
Konular
2
Hocam yeni güncellemede Türkçe karakter desteği geldi 1.0.7.60 olması lazım saat yazılımı kontrol edin.
Evet saatim güncel ama sorunlar yaşıyorum @ mesela , whatshapp gruplarının son harflerini göstermiyor bu sorun güncelemden kaynaklımı (Xiaomi) yoksa benim tr desteği gelmeden önce sizden yaptığım güncellemedenmi yoksa başka bir şeyden mi

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Evet saatim güncel ama sorunlar yaşıyorum @ mesela , whatshapp gruplarının son harflerini göstermiyor bu sorun güncelemden kaynaklımı (Xiaomi) yoksa benim tr desteği gelmeden önce sizden yaptığım güncellemedenmi yoksa başka bir şeyden mi

Gelen güncellemeyi yaptıysanız benim konudaki işlemlerin bi önemi yok. Emoji paketini kurmayı deneyin

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Hocam görünmeyen son karakterler Türkçe olanlar mı, yoksa hangi karakter olduğu fark etmeksizin hiç birini mi göstermiyor? Eğer Türkçe bağımsız karakterleri göstermiyorsa, grup isimleri ekranın gösterebileceği azami karakter sayısından daha uzun olduğu için olabilir.

Üst Alt