Yardım Lineageos 16 güncelleme?

sezerkoc28

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sezer
Cihazım
Mix 2
Konular
21
Merhabalar geçenlerde mix 2 telefonuma lineageos 16 yükledim bugün yeni güncelleme geldiğini farkettim . Bu güncellemeyi telefona güncelleme denetleme kısmından indiripmi yüklemeliyim yada nasıl yüklemeliyim? Şimdiden teşekkürler.

JohnSmith96

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mido
Konular
10
Denetle kısmından indirip kurarsakurarsanız muhtemelen otomatikmen sizi twrp'ye atıp guncelleyecektir ya da sitesinden indirip manuel olarak da kurabilirsiniz aynı mantık hocam.

Oyla:

sezerkoc28

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sezer
Cihazım
Mix 2
Konular
21
peki güncelleme yaparken tekrardan full wipe yapmaya gerek varmı güncellmede nasıl bir yol izlenmeli
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Denetle kısmından indirip kurarsakurarsanız muhtemelen otomatikmen sizi twrp'ye atıp guncelleyecektir ya da sitesinden indirip manuel olarak da kurabilirsiniz aynı mantık hocam.
peki güncelleme yaparken tekrardan full wipe yapmaya gerek varmı güncellmede nasıl bir yol izlenmeli

Oyla:

JohnSmith96

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mido
Konular
10
İsterseniz 4 wipe yapip temiz bir kurulum yapin isterseniz dirty flash yapin verileriniz silinmesin. Denetle kısmından yaparsaniz muhtemelen verileeiniz silinmeden güncellenecektir rom.

Oyla:

alperozd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Birinci Adım
Cihazım
Mi8
Konular
4
Magisk yüklüyse her güncellemeden önce stock boot image tekrar yüklenmeli Magisk manager içerisinden. Kendisi güncellemeden sonra tekrar kendini flashlayacaktır.

Oyla:
Üst Alt