Yardım Lineage Os Parlaklık sorunu

kullanici32

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Galaxy S10e
Meslek
serbest
Konular
17
Merhaba, mi 9 se cihazıma son sürüm lineage os yukledim. Fakat parlaklık sorunu var
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
mesela bu resimde sistem parlaklığı %80 %90 arası ama herhangibir parlaklık değiştirme uygulaması yüklediğimde parlaklık ancak yarım gözüküyor. Mesela sistem ayarında parlaklığı yarim yaptim uygulamada %10 parlaklık yazıyor gerçektende parlaklık %10 kadar düşük. Aynı problem samsung s3 neo resmî lineage osdada var. Acaba sorun ne olabilir heryere baktım ama çözüm yok yok.

SametC

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet Çelik
Cihazım
Xiaomi Mi 9 SE
Konular
3
En iyisi miui kurup aynı saatte güneş altında parlaklıkları karşılaştırın. Bu arada bu sadece gözüken bir hata, gerçekte öyle birşey olması pek mümkün değil. Eğer son parlaklıkta güneş altında ekran gözüküyorsa sorun yok demekti. 3. parti uygulamalar her zaman doğruyu göstermez.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

NAGİSA

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih Alp Ac
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
8
Aosp romlarda ekranı tam anlamıyla kullanamıyoruz benim telefonumda da oluyor.

Oyla:

kullanici32

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Galaxy S10e
Meslek
serbest
Konular
17
En iyisi miui kurup aynı saatte güneş altında parlaklıkları karşılaştırın. Bu arada bu sadece gözüken bir hata, gerçekte öyle birşey olması pek mümkün değil. Eğer son parlaklıkta güneş altında ekran gözüküyorsa sorun yok demekti. 3. parti uygulamalar her zaman doğruyu göstermez.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
söylemeyi unutmuşum o sistem parlaklığı çektiğim resimden sonra %50 kadar daha hızlı parlaklık artıyor yani %80 seviyesinden sonra %50 si çalışmaya başlıyor sanırım sistem parlaklık ayarında bir kalibre sorunu var ama benim s3 neodaki gibi çok fazla değil (s3 neoda çok fazla oluyor %50 ye kadar hiç parlaklık artmıyorda :) ). gün ışığında miui ve lineage ikiside aynı sadece parlaklık kaydırıcısında kalibre sorunu var sanırım :/ yoksa parlaklığın derecesini max görebiliyorum

Oyla:
Üst Alt