Rehber Lineage Os Mi Mix Yükleme Rehberi

abilgen73

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bilgen
Cihazım
Xiaomi Mi8EE
Konular
164

Burada Mi MIX üzerinde Lineage OS 14.1'i İndirme ve Kurma kılavuzunu paylaşıyorum .Bu rom resmi olmayan bir yapıdır, ancak günlük kullanım için oldukça kararlıdır. Bildiğimiz gibi CyanogenMod projesi bitti, ancak Lineage OS yerinde devam ediyor ve CM'nin 14.1 sürümüyle birlikte kaldığı yerden devam ediyor.Şimdi Mi Mix için hazırlanan sürümünü kullanabilirsiniz.

Cihazın Bootloader kilidi açık olmalıdır.

Twrp Recovery yüklü olmalıdır.

Bu ROM yalnızca Mi MIX üzerinde çalışmaktadır . Bunu başka herhangi bir cihazda denemeyin.

• Doğru adımları uygulayın, aksi takdirde cihazınız kullanılamaz hale gelebilir.. Telefonunuzda herhangi bir hasar olursa sorumlu değilim.
  • Tüm verilerinizi silecektir, bu nedenle önce telefonunuzun yedeğini alın ve ardından devam edin.
  • İşlem sırasında arızalı olarak kapanmasını önlemek için telefonunuzun en az% 50-60 şarj edilmiş olduğundan emin olun.

• Mi MIX için Lineage OS 14.1
  • GOOGLE PLAY

YÜKLEME

1) Twrp recovery cihaza kuralım ve rom dosyası ile google play dosyasını masaüstüne çıkarıp cihazın belleğine atalım.

2) Twrp recovery modunda cihazı açalım.

3) TWRP menüsünde Wipe butonuna tıklayın. Açılan pencereden Adwanced Wipe bölümüne girin. Daha sonra karşınıza çıkan bölümlerden Dalvik Cache, Cache, System ve Data kutuçuklarını işaretleyip işlemi yapın.

4) Ana menüye dönüp install seçeneğine girip zip li olan rom dosyasını flashlayın.

5) Reboot etmeden geri gelip zip li google play dosyasını flashlayın.

6) Reboot seçeneği ile cihazı açın.

İşlemleri doğru yaptıysanız rom yüklenmiş bir şekilde cihaz açılacaktır.

SCREENSHOTS

Screenshots lar kendi cihazımdan alınmıştır ve rom yüklenip tarafımdan denenmiştir.Kolay gelsin
.

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Elinize sağlık hocam anlatım harika... Bu arada rr rom için parmak izi okuyucu ne durumda sorun halloldu mu hocam merak ettim...

Üst Alt