Rom Lineage OS 16 Xiaomi Cihazlar İçin [Offical-Unoffical]

Alimmm78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Alimmm78
Cihazım
mi
Konular
4
Los 15.1 kendiliğinden cihaziçi şifrelemiş.
Decryt nasıl yapacağım ayarlarda görünmüyor. Cihaz şifreli diyor bilgi veriyor sadece
Twrpye girerken bile desenimi soruyor
Miflash ile rom atarken sorun çıkartır bu

Nasıl cihaz şifrelemeyi kaldırabilirim?

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Los 15.1 kendiliğinden cihaziçi şifrelemiş.
Decryt nasıl yapacağım ayarlarda görünmüyor. Cihaz şifreli diyor bilgi veriyor sadece
Twrpye girerken bile desenimi soruyor
Miflash ile rom atarken sorun çıkartır bu

Nasıl cihaz şifrelemeyi kaldırabilirim?
Yapmak istediğiniz tam olarak nedir. Twrp girerken ekran pin kodunu girersen şifre açılır ve twrp üzerinden ne istersen yapabilirsin. Sistemi açtığında tekrar kilitlenir.

Alimmm78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Alimmm78
Cihazım
mi
Konular
4
Yapmak istediğiniz tam olarak nedir. Twrp girerken ekran pin kodunu girersen şifre açılır ve twrp üzerinden ne istersen yapabilirsin. Sistemi açtığında tekrar kilitlenir.
Miflash ile orijinal roma dönmek istiyorum bunu yapamayacağım çünkü, cihaz depolaması şifrelenmiş
Encryption varken Phone crypted iken twrpde deseni girdikten sonra başka roma geçebilir miyim? Şuan lineage os yüklü ayarlardan şifrelemeyi kaldır diye bir yer yok. Omni romda falan belki vardır diye geçmeyi düşünüyorum
Diğer sorum ise Device encryption ı nasıl kaldırabilirim?
Teşekkürler

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Miflash ile orijinal roma dönmek istiyorum bunu yapamayacağım çünkü, cihaz depolaması şifrelenmiş
Encryption varken Phone crypted iken twrpde deseni girdikten sonra başka roma geçebilir miyim? Şuan lineage os yüklü ayarlardan şifrelemeyi kaldır diye bir yer yok. Omni romda falan belki vardır diye geçmeyi düşünüyorum
Diğer sorum ise Device encryption ı nasıl kaldırabilirim?
Teşekkürler
Miflash la felan uğraşma twrp yüklü ise direk olarak twrpden orjinal romu flaşla. Ama öncesinde full format at twrp yeniden başlat ve stock dosyasını telefona kopyala. Sonra twrp ile flashla.

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Lineageos da sesi yükseltebilen var mı arkadaşlar?

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bunu daha önce denemiştim. Herhangibir faydası yok. Arttırmak istediğim ses dışa verilen ses. Miui de iş yerinde gürültülü ortamda youtube dan video açtığımda rahatca duyarken lineageos da nerdeyse hiç duyulmuyor.

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
Bunu daha önce denemiştim. Herhangibir faydası yok. Arttırmak istediğim ses dışa verilen ses. Miui de iş yerinde gürültülü ortamda youtube dan video açtığımda rahatca duyarken lineageos da nerdeyse hiç duyulmuyor.

ekteki konuda gerekli açıklamalar mevcut hocam. ben viper4 kullanıyorum telefonun zil sesi ve müzik performansı ciddi derecede artıyor. viper4 için forumda daha önce paylaşılan çeşitli ses profilleri var. eklediğim link içerisinde olması lazımdı.

Yardım - Xiaomi'de Dolby Atmos kullanmak isteyenler için kurulum ...

viper4 ses profilleri ekteki link'te
Araçlar - Dolby Atmos (Mi 5 - Oreo)

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
dün 15.1 los kurdum ancak batarya inanılmaz hızlı tükendi. Paylştığım linkt'te 1415 nolu mesajda güncel firmware yüklenmesi gerektiği önerilmiş. Pek mantıklı gelmedi ama? bilgi sahibi olan var mıdır?

TheByALeX , dj_yuxexes , Pegasus__ Can1gulle hocalarım bilginiz var mı? Ya da ne yapılabilir?

Üst Alt