Yardım Lineage os 14.1

'Sorular ve Yardım Talepleri' forumunda nanelimon2048 tarafından 13 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

1. Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.
  1. Merhabalar. Uzun zamandır lineage rom kullanmiyordum. Hızını ve sadeliğini özlediğim için 2-3 gün önce telefonuma kurdum. Mi max 32gb modelini kullaniyorum. Whatsappta bildirim problemim var. Butun forumu gezdim tüm önerilenleri yaptim fakat whatsapp mesajlari uygulamaya girmediğim sürece gelmiyor. Bu neden olabilir arkadaşlar önerilerinize açığım...[​IMG]

2. Ayarlar-uygulamalar-whatsapp- bildirimler yazıyor orda bildirim kısıtlaması yok ve önemli işaretlerseniz sorununuzun çözülmüş olması lazım

3. Hocam resimde görüldüğü gibi önem düzeyi en üst şekilde yapmıştım ama faydadı olmadı. Dediğim gibi bildirimden ziyade uygulamayı açtıktan sonra mesajlar geliyor[​IMG]

4. romda sorun vardır belki de

5. Kendi sitesinden indirdim ama belki de hatalıdır. Telefonda yaklaşık 90-100 uygulama var. Bir tek whatsappda sıkıntı var

ynsyns bunu beğendi.
  6. Uygulama İzinlerini gözden Geçirdiniz mi

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Custom romlarda bu tür sorunlar pek olmamalı çok ilginç :)

8. Bende 14.1 kullanıyorum ama sorun yok

9. Greenify tarzı uygulama veya pil tasarrufu açık mı

10. Yok hocam

11. wifi den değilde mobil veriden denermisiniz bildirim gelip gelmediğini...

12. Hocam hepsini denedim maalesef romda sıkıntı var büyük bi ihtimalle. Şubat ayında cıkan bu. Ocak takini deniycem mecburen

13. Rom ile alakalı olabilir baştan temiz bir kurulum sorunu ortadan kaldırabilir...

14. Son sürüm fastboot geliştirici romu üzerine kurun birde bu romu

15. WhatsAppı sıfırdan kur titanium backup dan Vs geri yükleme yapma bide öyle dene bakalım

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...