Yardım Lineage os 14.1

nanelimon2048

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Nazmi TIĞLI
Cihazım
Xiaomi MiMax
Merhabalar. Uzun zamandır lineage rom kullanmiyordum. Hızını ve sadeliğini özlediğim için 2-3 gün önce telefonuma kurdum. Mi max 32gb modelini kullaniyorum. Whatsappta bildirim problemim var. Butun forumu gezdim tüm önerilenleri yaptim fakat whatsapp mesajlari uygulamaya girmediğim sürece gelmiyor. Bu neden olabilir arkadaşlar önerilerinize açığım...

burak0640

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Burak
Cihazım
Iphone 5s
Ayarlar-uygulamalar-whatsapp- bildirimler yazıyor orda bildirim kısıtlaması yok ve önemli işaretlerseniz sorununuzun çözülmüş olması lazım

nanelimon2048

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Nazmi TIĞLI
Cihazım
Xiaomi MiMax
Ayarlar-uygulamalar-whatsapp- bildirimler yazıyor orda bildirim kısıtlaması yok ve önemli işaretlerseniz sorununuzun çözülmüş olması lazım
Hocam resimde görüldüğü gibi önem düzeyi en üst şekilde yapmıştım ama faydadı olmadı. Dediğim gibi bildirimden ziyade uygulamayı açtıktan sonra mesajlar geliyor

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Asaf
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Uzun zamandır lineage rom kullanmiyordum. Hızını ve sadeliğini özlediğim için 2-3 gün önce telefonuma kurdum. Mi max 32gb modelini kullaniyorum. Whatsappta bildirim problemim var. Butun forumu gezdim tüm önerilenleri yaptim fakat whatsapp mesajlari uygulamaya girmediğim sürece gelmiyor. Bu neden olabilir arkadaşlar önerilerinize açığım...
Greenify tarzı uygulama veya pil tasarrufu açık mı

empire29

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Mehmet
Cihazım
Mİ MAX 64GB
WhatsAppı sıfırdan kur titanium backup dan Vs geri yükleme yapma bide öyle dene bakalım

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!