Soru LinageOs ölüyormu

Alperen24

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
61
Selamlar ilk ciktiginda linageos 20 kurmuştum sonrasinda birsuru yeni romlar vs denedim ve LinageOs 20 ye geri döndüm fakat artık eski LinageOs akıcılıği yok sanirim yani böyle hissediyorum.Eskiden dokunduğunuz da bile farkı anlarsınız ama şuan diğer aosp lerden hiçbir farki kalmamış gibi miui 11 Endonezya bile daha akıcı geliyor şuan bana ne düşünüyorsunuz?

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Resmi yazılım her zaman en iyisidir artık custom romlarin esprisi kalmadı. Eu custom romda sorunlu mesela.
120hz ekranlı bir cihaza geçiş yapın akıcılık sorunu kalmıyor :)
Bi kerede olsa 120hz ekranlı cihazı 15 20 dakka kullandıktan sonra 60hz ekranlı İPhone bile kötü görünüyor.

user291

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Eyüp29
Cihazım
redmi note11pro
Konular
4
Miuı ölüyor

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Ölen sizin telefon olmasın? :D

Şaka bir yana cihazınız yeni güncellemeleri kaldıramıyor sadece, yoksa los hala akıcı ve hala iyi. MIUI 14 de son derece akıcı esasında, orta segmentlerdeki eski hantallığı yok. Bu nedenle farkı fark edemiyor da olabilirsiniz. Özellikle Xiaomi 13 veya K60 serisinde MIUI muhteşem bu nedenle de custom roma neredeyse hiç ihtiyaç kalmıyor.

birGaripYolcu

Düşündüğün gibi yaşarsın.
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Mak.Tekn.
Konular
20
Güncellemelerle kendini ayakta tutan hiçbir rom ölmez bana göre.
Aops romlarda kişisel web siteleri olan ve ortalama aylık olarak güncelleme alan romlar her zaman bir adım öndedir.
Yapılan iş iyide olsa kötüde olsa bu kategoride reklam demek güncelleme demektir

Alperen24

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
61
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ölen sizin telefon olmasın? :D

Şaka bir yana cihazınız yeni güncellemeleri kaldıramıyor sadece, yoksa los hala akıcı ve hala iyi. MIUI 14 de son derece akıcı esasında, orta segmentlerdeki eski hantallığı yok. Bu nedenle farkı fark edemiyor da olabilirsiniz. Özellikle Xiaomi 13 veya K60 serisinde MIUI muhteşem bu nedenle de custom roma neredeyse hiç ihtiyaç kalmıyor.
Yani şöyle öncedende indirmistim arada sadece 1 ay var Endonezya miui 11 hala sıkıntısiz ama linage daha kasıyor sanki

Üst Alt