Lg G3 Miui kızılötesi kumanda problemi

Osman5901

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Konular
1
İyi Günler. uzun zamandır miui kullanıcısıyım samsung s3 s4 şimdide lg G3 aldım miui kurdum hiçbiryerinde sorun yok ancak kumanda programları çalışmıyor sonradan twm ile bile kursam çalışmıyor program açılsa bile cihazınız kızılötesi desteklemiyor diye uyarı çıkıyor diğer romlarda orjinaldede çalışıyor sadece bende mi problem var yoksa başka bu sorunla karşılaşan varmı çözüm öneriniz varsa çok yardımcı olursunuz şimdiden teşekkürler.

Kdrtrnc

Mak mek mok..
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdülkadir
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
17
Lg g3'ün stock romundan kendi kumanda programını çek. Onu kur kullan.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Lg g3'ün stock romundan kendi kumanda programını çek. Onu kur kullan.
G2'ninki başka romda kullanılamıyordu. Muhtemelen G3'ünki de kullanılamayacaktır.
Sizin sanki romunuzda kızılötesi yok gibi duruyor. Romun yapımcısı kimse onunla temasa geçmeniz yararlı olacaktır.

Osman5901

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Konular
1
stock romdan da çekip denedim miui yi kurunca kızılötesi donanım yokmuş gibi cihazınız desteklemiyor diyor. miui yi de kendi sitesinden indiriyorum. Düzenlenmiş g3 miui rom varsa bildiğiniz onu da deneyebilirim

Kdrtrnc

Mak mek mok..
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdülkadir
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
17
G2'ninki başka romda kullanılamıyordu. Muhtemelen G3'ünki de kullanılamayacaktır.
Sizin sanki romunuzda kızılötesi yok gibi duruyor. Romun yapımcısı kimse onunla temasa geçmeniz yararlı olacaktır.
2 ay öncesine kadar lg g3 cihazımda dediğim şekilde sorunsuz kullanıyordum sıkıntı çıkarmıyordu. Telefonu değiştirdim şu anda son durum nedir bilmiyorum, güncellemeler ile değişmiş olabilir

stock romdan da çekip denedim miui yi kurunca kızılötesi donanım yokmuş gibi oluyo miui yi de kendi sitesinden indiriyorum düzenlenmiş g3 rom varsa bildiğiniz onu da deneyebilirim

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
stock romdan da çekip denedim miui yi kurunca kızılötesi donanım yokmuş gibi cihazınız desteklemiyor diyor. miui yi de kendi sitesinden indiriyorum. Düzenlenmiş g3 miui rom varsa bildiğiniz onu da deneyebilirim
İndirdiğiniz yerde rom yapımcısının ismi yazar. Miui resmi olarak kendisi vermiyor.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
affınıza sığınarak en.miui adresinden indiriyorumda yapımcı hakkında bişi göremedim
Aşağıdaki resimde görüleceği üzere sol tarafta bu romun port rom olduğu yani başka bir cihazın romu üzerinde oynanarak sizin telefonunuza uygun hale getirildiği yazıyor.
Romun bulunduğu yerde ise bu portlama işini yapan kişinin ismi var.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Bu da Miui'nin verdiği romlar

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Son düzenleme:

Osman5901

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Konular
1
herkese çok teşekkürler sorun modem dosyasından kaynaklıymış RADIO_D855_10O_Step-han isimli dosyayı flaslayınca kumanda programı dahil herşey çalıştı.

Üst Alt