Yardım LG g3 ekran şarjı resmen içiyor.

Oktayceylan26

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oktay
Cihazım
redmi note 4
Konular
1
  • Merhaba arkadaşlar, benim sıkıntım kronik şarj sıkıntısı. Telefonum bekleme modundayken wifi ve mobil veri açıkken kesinlikle (7saatte %5)şarjı kokluyor, hatta yemiyor ama ekranı açar açmaz patır patır düşmeye başlıyor. Herşeyi denedim romların çoğunu kurdum kernel audiotor kurdum işlemciyi kıstım, ekran çözünürlüğü ile oynadım ama ne yaptımsa bir çare bulamadım. Bu telefonun tek sıkıntısı 2k ekran işlemci yetersiz kalıyor ve şarja abanıyor. Varsa bununla ilgili bir çare paylaşırsanız sevinirim. Ekran sürem en fazla 3 saat

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
donanımsal bir sorun çekirdekle ne kadar düzeltilebilir bilmiyorum veya yazılımla bilen birisi çıkarda en azından tavsiye verebilir

Oyla:

CpoeT

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can Ozan
Cihazım
Mi 6
Konular
11
  • Merhaba arkadaşlar, benim sıkıntım kronik şarj sıkıntısı. Telefonum bekleme modundayken wifi ve mobil veri açıkken kesinlikle (7saatte %5)şarjı kokluyor, hatta yemiyor ama ekranı açar açmaz patır patır düşmeye başlıyor. Herşeyi denedim romların çoğunu kurdum kernel audiotor kurdum işlemciyi kıstım, ekran çözünürlüğü ile oynadım ama ne yaptımsa bir çare bulamadım. Bu telefonun tek sıkıntısı 2k ekran işlemci yetersiz kalıyor ve şarja abanıyor. Varsa bununla ilgili bir çare paylaşırsanız sevinirim. Ekran sürem en fazla 3 saat
Bu sorun kronik oldugu icin 3. kisilerin mudahalesiyle duzelecegini sanmiyorum. Bizdede vardi hem cok isiniyor hem sarji iciyor sıkıntılı cihaz.

Oyla:

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
o cihaza ne yaparsanız yapın düzelmez bendede vardı hanıma verdim kurtuldum şükürler olsun..
Hesap edilmeden yapılan bir donanım öyle bir cihaza 2K ekran koyupta o batarya ile nasıl verim alınabilirki

MI 5s Global Beta 8.1.18

Oyla:

Oktayceylan26

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oktay
Cihazım
redmi note 4
Konular
1
Sıkıntı batarya da değil sıkıntı 2k ekran koyup 4 çekirdek işlemci koyan hıyar mühendiste. Bu sistem en az 8 çekirdek ister bence o zaman bu kadar ısınmazdı. Bir ümit yazdım belki bir bilen vardır diye.

Oyla:

CpoeT

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can Ozan
Cihazım
Mi 6
Konular
11
Sıkıntı batarya da değil sıkıntı 2k ekran koyup 4 çekirdek işlemci koyan hıyar mühendiste. Bu sistem en az 8 çekirdek ister bence o zaman bu kadar ısınmazdı. Bir ümit yazdım belki bir bilen vardır diye.
Hocam birsey bilsekte elden birsey gelmez o cihaz icin, bence bosuna yormayin kendinizi.

Oyla:

Oktayceylan26

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oktay
Cihazım
redmi note 4
Konular
1
Hocam birsey bilsekte elden birsey gelmez o cihaz icin, bence bosuna yormayin kendinizi.
Cihazı çok seviyorum tek sıkıntısı ekran süresi onun dışında memnunum isteklerimi fazlasıyla karşılıyor :)

Oyla:

CpoeT

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can Ozan
Cihazım
Mi 6
Konular
11
Cihazı çok seviyorum tek sıkıntısı ekran süresi onun dışında memnunum isteklerimi fazlasıyla karşılıyor :)
Ekran suresinden bahsettim bende, benim icin cihaz gunu rahat rahat cikarmiyorsa isim olmaz ama siz seviyorsaniz ne mutlu :)

Oyla:

Oktayceylan26

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oktay
Cihazım
redmi note 4
Konular
1
Birde bişey fark ettim ekranı açtığımda o kadar hızlı şarj harcıyor ki kapatıp dinlendirdiğimde, mesela %58de kapatıp bıraktığımda 2dk sonra %62 ye çıktığını gördüm. Batarya ilk önce kendinden geçiyor sonra derin nefes alınca kendini toparlıyor :)

Oyla:

CpoeT

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can Ozan
Cihazım
Mi 6
Konular
11
Birde bişey fark ettim ekranı açtığımda o kadar hızlı şarj harcıyor ki kapatıp dinlendirdiğimde, mesela %58de kapatıp bıraktığımda 2dk sonra %62 ye çıktığını gördüm. Batarya ilk önce kendinden geçiyor sonra derin nefes alınca kendini toparlıyor :)
Ahaha o da iyiymis hocam haha--haha--

Oyla:
Üst Alt