LG G2 MİUİ V6

oktay86

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
2
Merhaba;

LG g2 miui v6 yükledim 5.5.22 sürümünü Birkaç sorun var yardımlarınızı rica ederim

sorun 1 telefon görüşmesi sırasında ekran kapanmıyor. Çağrı ayarlarında aktif durumda

sorun 2 knock off çalışmıyor yani çift tıklama ile ekran kapanmıyor ama çılıyor. gesture ayarlarını kontrol ettim aktif durumda.

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Kapatıp tekrar açmayı denediniz mi?
Hazır gelen ayarlar bazen hatalı olarak kalabiliyor belki hatada kalmıştır. Kapatıp açmak belki düzeltir. Eğer sorun hala devam ediyorsa G2 Miui rom'u kullanan başka arkadaşlarda denesin eğer sorun onlarda da var ise güncellemeyi beklemelisin. Güncellemede mutlaka düzeltirler...

Oyla:

Testimo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
3310
Konular
21
Modem dosyalarıyla alakalı bir durum arama ekranında arama yaptığınızda muhtemelen sensörlerle birşey çakışıyor buda yazılımsal yakındaki güncellemelerde düzelecektir miui 6 patchromm kaynak kodları yeni paylaşıldı yeni yeni stabilleşiyor...

birde arama ayarlarının içinde bunun için bir buton olması gerekiyordu ona bır bakın derım 

çift tıklama özelliği orjinal romdan portlanarak telefonlara aktarılıyor şaomi nin kaynak kodlarında bu özellik malesef yok ... buda yazılımsal yani ...

Oyla:

1dost

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
T.D.
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
25