lewa os 5 türkçe dil hakkında

cengizce

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
7
arkadaşlar https://crowdin.com/project/lewa-os-rom-v5-translation/tr linkteki lewa dosyalarını türkçe yaptım bunu jbarta yada roma nasil ekleyeceğim bilgisi olan cavaplarsa sevinirim telefonum zopo c2 bu telefon için türkçe lewa rom bulabilirmiyim

proton252

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cihazım
Xiaomi Mi2S
Konular
42
Roma eklemek için jbart kullanılabilir teorik olarak. Bunun için crowdin üzerindeki çeviri dizinlerinin jbart ile uyumlu olması gerekir.

Jbart ile uyumlu örnek lewa çevirileri için bu sayfaya bakınız 

Crowdin üzerindeki dosyalar tam uyumlu olsa bile jbart bu dosyaları indiremez, crowdin üyelik istediği için.
İlk olarak github üzerinde bir depo oluşturup crowdin üzerindeki dosyaları taşımalısınız. Github üzerinde oluşturduğunuz depo adresini bu koda benzer bir şekilde repo.android.v4.main.conf dosyasına eklemeniz gerek.

Kod:
github::yigor2/Lewa_5_Ukrainian_translation=LeWa v5 OS Ukrainian

Oyla:

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Aşağıda vermiş olduğun linkteki anlatıma bakarak aynısını yapmayı deneyin. Büyük ihtimalle olumlu sonuç alacaksınız

Oyla:

cengizce

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
proton252' Alıntı:
Roma eklemek için jbart kullanılabilir teorik olarak. Bunun için crowdin üzerindeki çeviri dizinlerinin jbart ile uyumlu olması gerekir.

Crowdin üzerindeki dosyalar tam uyumlu olsa bile jbart bu dosyaları indiremez, crowdin üyelik istediği için.
İlk olarak github üzerinde bir depo oluşturup crowdin üzerindeki dosyaları taşımalısınız. Github üzerinde oluşturduğunuz depo adresini bu koda benzer bir şekilde repo.android.v4.main.conf dosyasına eklemeniz gerek.

Kod:
 cevap için teşekkürler github ta depo oluşturdum crowdindeki dosyaları nasıl taşımam gerekiyor bu konuda biraz acemiyim yardımcı olabilirmisin 

Oyla:

proton252

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cihazım
Xiaomi Mi2S
Konular
42
catlax66' Alıntı:
Lewaos 6 için çeviri projesi varmıdır

mobil'den gönderildi.

Baktım fakat bulamadım.

cengizce' Alıntı:
proton252' Alıntı:

Kod:
 cevap için teşekkürler github ta depo oluşturdum crowdindeki dosyaları nasıl taşımam gerekiyor bu konuda biraz acemiyim yardımcı olabilirmisin 

Crowdin üzerindeki dosyaları indirip, dizin yapısını örnek olarak verdiğim github (ukrayna çevirileri) sayfasındaki gibi yapın. İkinci olarak oluşturduğunuz github deposuna yükleyin.

Son olarak bu depoyu jbart ayar dosyasına işleyin.

Github kullanımı hakkında çeşitli sitelerde kaynaklar bulabilirsiniz.

Oyla:

MazidenBiri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Maziden Biri
Cihazım
-
Konular
0
cengizce' Alıntı:
arkadaşlar https://crowdin.com/project/lewa-os-rom-v5-translation/tr linkteki lewa dosyalarını türkçe yaptım bunu jbarta yada roma nasil ekleyeceğim bilgisi olan cavaplarsa sevinirim telefonum zopo c2 bu telefon için türkçe lewa rom bulabilirmiyim

Bu dil dosyalarına ihtiyacım var, sizden rica edebilir miyim?

Oyla:
Üst Alt