Rom LegionOS Official ROM [12]

kutsay

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kutsay
Cihazım
Mi9t
Konular
9
İyi okumuyor sanki hocam ya. Mat kırılmaz var ama önce bu kadar sinir etmiyordu. Arayüz akıcılık harika. Denemek isteyen denesin begenecek eminim.
Android 12 aosp özelleştirilmeli olan rom var mı hiç? Birileri önerse
Ben henüz bulamadım. Bu Roma sanırım güncelleme gelmiş ayın 2'sinde. Öncesinde kurmuştum ve parmak izi performansını beğenmediğim ve gece ışığı açıkken parmak izi okumaması yüzünden değiştirdim. Düzeldi mi diye merak ettim, düzelir düzelmez geçeceğim. Bir de batarya performansı beni çok memnun etmedi, sorun pilimde mi yoksa romda mı anlamadım.

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
HiddeNKinG cantara Mi 9T için En iyi Android 12 Rom burada ilgililere ve ilgilenenlere duyurulur... Stoya

Son düzenleme:

sincerelym

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alpaslan
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
V.3.14 kullanıyorum android 11 olanı. Gayet sıkıntısız geldi. Launcher beğenmedim sadece. Nova Launcer kullanıp kendi romla gelen launcher dondurunca hareketlerde ana ekrana dön çalışmıyor nedense. Android 12 sürümünü direk kurabilirmiyim yoksa firmware flashlamak gerekirmi?

Kendime cevap: V.4.0 android 12 olan sürümü firmware atmadan kurunca bootloopta kalıyor telefon ve şifreleniyor tüm dosyalar bilginiz olsun. Format data ve yeniden kurulum yapmak zorunda kaldım. Çok hızlı ve akıcı fakat launcher sorunu yüzünden eski miui yedeğime döneceğim.

Son düzenleme:
Üst Alt