Oyun Legacy Of Discord-FuriousWings

KARAER

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 +
Meslek
PTT
Konular
14
Merhabalar;

Sizlere bayadır oynadığım bir mobil oyunu tanıtmak istiyorum.Oyun linki;

LOD diğer mobil oyunlar gibi paraya dayalı bir oyun değil.Para yatırarak sadece daha çabuk gelişirsiniz.Para yatırmasanız bile oyun içi ekipman vs kazanabiliyorunuz.Oyunun kendine ayit bir grafiği ve oyun tarzı var.Oyun 80 levelden sonra tam olarak oyun olmaya başlıyor.Günlük görevler sayesinde exp,para ve elmas kazanabilirsiniz.

Oyunda elmaslarla ekipman vs alıyorsunuz.Bundan dolayıda elmaslarınızı kullanırken dikkatli olmanızda yarar var.Oyunda levelden çok karakterinize eklediğiniz taşlar vs önemlidir.Eğer iyi bir karaktere sahipseniz kendinizden yüksek birini yenebilirsiniz.Oyuna girdiğinizde türkçe oyun yapısı sayesinde çok fazla zorluk çekmeyeceksiniz.Zaten oyun sizi yönlendiriyor.

Oyunda çeşitli modlar bulunmakta.Bunların çoğu 70-80 level aralığında açılmaktadır.Oyunun adını aldığı öfke kanatlarına sahip olmanız durumunda ciddi bir güce sahip oluyorsunuz.Yine bu öfke kanatlarını çeşitli görevleri yaparak ve sandık açarak elde ediyorsunuz.Çok fazla içeriğe sahip olduğundan yazmak biraz uzun olacaktır,girip denemeniz gerekmektedir.

NOT: Oyunu bende aktif olarak oynamaktayım.Bulunduğum sunucu [EU-1243] ve kullanıcı adım KARAER'dir.Beraber oynamak isteyenler ekleyebilirler.​

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Kafamın ermediği beynimin almadığı tek oyun türü :)ben genelde tomb raider Prince of persia ve god of war tarzı oyunları seviyorum.dövüşte street fighter ve asphalt harici kaliteli araba yarışları.bu oyunlar bana çok zor geliyor ama bilenler de vazgeçemiyor bu oyunlardan onu da biliyorum

KARAER

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 +
Meslek
PTT
Konular
14
Kafamın ermediği beynimin almadığı tek oyun türü :)ben genelde tomb raider Prince of persia ve god of war tarzı oyunları seviyorum.dövüşte street fighter ve asphalt harici kaliteli araba yarışları.bu oyunlar bana çok zor geliyor ama bilenler de vazgeçemiyor bu oyunlardan onu da biliyorum

Çok zor bir oyun yapısı yok aslında ancak oyun biraz değişik.Bende bu tarz oyunları sevmem ancak bana iyi geldi.İlk oynadığımda bende zorlanmıştım ancak zamanla alıştım.Tomb raider efsanedir hala bende steamde bulunmakta.

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Çok zor bir oyun yapısı yok aslında ancak oyun biraz değişik.Bende bu tarz oyunları sevmem ancak bana iyi geldi.İlk oynadığımda bende zorlanmıştım ancak zamanla alıştım.Tomb raider efsanedir hala bende steamde bulunmakta.
Hocam merak edip yükledim ve nefret ettim diyebilirim.sürekli şuna bas buna bas diyor.sürekli birileriyle sohbet ediyor sonra gidip o sihirli şeyde güçleniyor heralde.ilk bölümü bitirdim ikinci bölüm için 267 mb y0kleme yapmak istedi kaldırdım oyunu. Oyun dediğin tıkır tıkır oynaman gerek bence.sürekli ona bas buna bas dediler mi uyuz oluyorum :)

KARAER

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 +
Meslek
PTT
Konular
14
Hocam merak edip yükledim ve nefret ettim diyebilirim.sürekli şuna bas buna bas diyor.sürekli birileriyle sohbet ediyor sonra gidip o sihirli şeyde güçleniyor heralde.ilk bölümü bitirdim ikinci bölüm için 267 mb y0kleme yapmak istedi kaldırdım oyunu. Oyun dediğin tıkır tıkır oynaman gerek bence.sürekli ona bas buna bas dediler mi uyuz oluyorum :)

Başta oyunu öğrenmen adına öyle yapıyor.Yani hazırlık aşaması olarak düşünebilirsin.Sıradışı bir oyun olduğundan herkese hitap etmiyor.

mirhan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mirhan
Cihazım
not 3
Konular
0
yardım edin lütfen

Ekli dosyalar