Satış LeEco LeTV Pro 3 [15 Günlük] Sorunsuz

'Forum Normal Üyeleri Alışveriş Bölümü' forumunda lazye tarafından 6 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

1. Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.
  1. #1 lazye, 6 Şubat 2018
    Son düzenleme: 11 Nisan 2018
    Sahibinden linki;Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

# Cihazın özelliklerini tek tek yazmaya gerek yok diye düşünüyorum SD821 bulunduruyor.Diğer tüm SD821 cihazlardan daha performanslıdır.Sebebi frekans hızları hepsinden yüksek.
    # 4/32 modeldir.Rengi Gold'dur resimlerde de bellidir.
    # 4070 mah pil bulundurması sebebi ile 2 gün şarj süresi verir.QC 3.0 bulundurduğundan çok hızlı şarj olur.
    # Cihaz inanılmaz temizdir.Tek bir toz bile yoktur,bırakın çiziği. 10 üzerinden 9.8 rahat alır.
    # Cihazın 1.sim imei sorunsuz 2.imei'de 120 gün süresi vardır.2. Sim hiç kulanılmamıştır.
    # Cihaz 15 günlük,kutusu,şarj adaptörü,type-c 3.5mm jack dönüştürücü ve şeffaf kıllıf hediye olarak verilecektir.
    # Diğer Mediatek işlemcili Le PRo 3'ler ile karıştırmayın.Onlarda iki kamera bulunmaktadır. Ne bunun gibi performanslı nede bunun kadar iyi kamera çekmektedir.
    # Bazı cihazlarda custom romda kamera çalışmaması gibi sorunlar olabiliyor bu cihazda kesinlikle öyle bir sorun yoktur.

# Daha fazla sorunuz varsa bana mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.Gönül rahatlığı olsun diye bol resim ekledim.
    # Çok ufak bir pazarlık payı vardır.
    # Elden teslim ilk tercihimdir.
    # Yer ; İstanbul/Ümraniye

Fiyat:950 TL

Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...