Soru LBE business

Beyzakbg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beyza Nur
Cihazım
Mi5
Konular
7
bu nedir karsima reklam olarak cikiyor da iki uygulamayi ayni anda kullanabilirsin falan diyor. Yani kisacasi cok mu gereksiz az Mi gereksiz?Bu arada suanda da oldugu gibi Mi yazinca otomatik olarak m yi buyutuyor duzeltemezmiyim bunu ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2016-05-20-04-41-53_com.instagram.android.png
    Screenshot_2016-05-20-04-41-53_com.instagram.android.png
    694,1 KB · Görüntüleme: 16

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
- Program aynı anda birden fazla sosyal hesap ve oyun hesaplarına girmenizi sağlıyor.Mesela telefonunda 2 facebook hesabını aynı anda kullanabiliyorsun.Birde uygulama gizleme özelliği var.Gereklimi?...Kişiye göre değişir :)
- M yi büyük yazması,klavye ayarlarına gir,otomatik düzeltme seçeneğini kapat.

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Bu reklamlar spam reklamlardır. Her telefonda aynı reklamda o telefonun isminin yazılı olduğunu görebilirsiniz. Kullanılan uygulamalar telefonun ne olduğunu da bildikleri için gelen reklamlarda da bu ismi kullanıyorlar. Size özel değil yani. Ayrıca böyle reklamlarla indirilen uygulamalar, telefonunuzu can sıkıcı bir hale getirebilir. Adware olarak adlandırılan bu uygulamalar yüklendiğinde telefonunuz reklamdan geçilmez. Ayrıca bu uygulamalar sizinle ilgili tüm bilgileri toplayıp merkezlerine ilettikleri için ilgilendiğiniz konularda reklamlar göndererek, ilginizi daha çok çekmeye çalışırlar.

Sent from my MI PAD using Tapatalk

Oyla:
Üst Alt