Soru Launcher Tavsiyesi?

by_hector

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi9T
Meslek
Topoğraf
Konular
60
Merhaba arkadaşlar öncelikle iyi forumlar dilerim şuan mi6 kullanıyorum ve uzun zamandır kendi arayüzünü kullanıyorum ve artık sıkıldım bana tavsiye edebileceğiniz doğru düzgün stabil çalışan ve beş dakika bir pat diye reklam çıkmayan launcher varmı bildiğiniz önerebileceğiniz
Not:konuyu öncelikle sitede aradım ama kafama yatan bi konu bulamadığım için konuyu sizlere açtım nacizane fikirlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum

ridvanterzi13

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi5 prime
Konular
15
Uzun süre kullandığım Nova ve Evie Launcher uygulamalarını önerebilirim. Fazla özelleştirme istiyorsanız Nova markette en iyisi. Reklamsız ve stabil. Eğer yeteri kadar özelleştirme bana yeter diyorsanız Evie Launcher'da sizin işinizi fazlasıyla görür. Evie tamamen ücretsizdir. Nova'nın bazı özelliklerine erişebilmeniz için prime versiyonu satın almanız gerekir. İyi forumlar

Oyla:

by_hector

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi9T
Meslek
Topoğraf
Konular
60
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uzun süre kullandığım Nova ve Evie Launcher uygulamalarını önerebilirim. Fazla özelleştirme istiyorsanız Nova markette en iyisi. Reklamsız ve stabil. Eğer yeteri kadar özelleştirme bana yeter diyorsanız Evie Launcher'da sizin işinizi fazlasıyla görür. Evie tamamen ücretsizdir. Nova'nın bazı özelliklerine erişebilmeniz için prime versiyonu satın almanız gerekir. İyi forumlar
Teşekkür ederim deneyeceğim

Oyla:
Üst Alt