Yardım Kvk yetkisiz müdahale

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Yok
Telefon Modeli
Redmi 5 plus
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba
Geçen sene telefonum bozuldu kvk anakart değişip halleri sorunu. Bir ay önce ekranda sararma var diye servise gönderdim ekran değişimi yapıldı.
Geldikten sonra baktığımda yeni takılan ekranda hayalet ekran sorunu vardı. Tekrar servise gönderdim.
Dün parça bekleniyor denildi. Bugün mesaj geldi bana.
Cihaz Durumu: Sayin Müsterimiz ; Cihaziniza yapilan kontrollerde yetkili servis disinda islem gördügü tespit edilmistir.
Mesaj bu şekilde. İşi garibi cihazı iki defa bunlar açtı. Onun dışında kesinlikle müdahale yok. Bu konu ile ilgili olarak bir sürü yere mail attım durumu anlattım. Sorun düzeltilmez ise nasıl bir yol izlemem lazım?

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyla:

cagataydn17

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Çağatay
Cihazım
Oppo
Konular
0
Merhaba
Geçen sene telefonum bozuldu kvk anakart değişip halleri sorunu. Bir ay önce ekranda sararma var diye servise gönderdim ekran değişimi yapıldı.
Geldikten sonra baktığımda yeni takılan ekranda hayalet ekran sorunu vardı. Tekrar servise gönderdim.
Dün parça bekleniyor denildi. Bugün mesaj geldi bana.
Cihaz Durumu: Sayin Müsterimiz ; Cihaziniza yapilan kontrollerde yetkili servis disinda islem gördügü tespit edilmistir.
Mesaj bu şekilde. İşi garibi cihazı iki defa bunlar açtı. Onun dışında kesinlikle müdahale yok. Bu konu ile ilgili olarak bir sürü yere mail attım durumu anlattım. Sorun düzeltilmez ise nasıl bir yol izlemem lazım?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kanka lütfen mesajı gör sonuç ne oldu 1 senedir tüketici hakları ve mahkeme ile uğraşıyorum son mahkemeye çıkacam 10 gün sonra

Oyla:
Üst Alt