Sohbet kvk rezaleti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tmersin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taylan
Cihazım
Lg g3
Konular
7
Redmi note 5 sözde kvk garantili cihazım % 79 a kadar şarj oluyordu tam şarj almayınca servise yolladım. Ekranla arka panelin birleşim yerindeki ince çentik kısmında kıl kalınlığında bir çatlak vardı. Orayı iyice deforme edip kırmışlar. Bana geri dönüş yapıp şarj arızasından önce arka paneli değiştirmemiz gerektiğini söyleyip 420 tl para talep ettiler bende kabul etmeyip sadece arızayı giderip bana cihazımı geri gönderin dedim.
fakat ısrarla a arka paneli değiştirmeden işlem yapamayız dediler.
ben düştüm siz kesinlikle düşmeyin fazladan kvk için kesinlikle para ödemeyin. Benim gibi dolandırılmayın.
bunun için tüketici hakem heyetine gideceğim

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Eğer anlattığınız gibiyse bu resmen işgüzarlık. Telefonu iade etsinler bakalım telefonu verdiğiniz gibi mi daha sonra da tüketici hakem heyetine başvurun haklı duruyorsunuz anlattığınıza göre. Bana da bunu genpa yapmıştı. Yanlış yazılım yüklemeden kaynaklı brick telefonumu ekran filmi değiştirmem şartıyla yapmışlardı.

kemalozturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Mi 12 Lite
Konular
0
arkadaş burda demiş zaten ekranın arkasından vuruyorlar kırılıyor. sonra 800tl ücret çıkarıyorlar.
benim tavsiyem garantisiz cihaz alıp yedek parçalarını yurtdışından temin edip kendiniz yapmanız.
ben öyle yapıyorum ekranım kırılmıştı bir ara kendim tamir ettim.

kvk,delta,cepport felan hikaye bunlar dolandırıcı firmalardır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
arkadaş burda demiş zaten ekranın arkasından vuruyorlar kırılıyor. sonra 800tl ücret çıkarıyorlar.
benim tavsiyem garantisiz cihaz alıp yedek parçalarını yurtdışından temin edip kendiniz yapmanız.
ben öyle yapıyorum ekranım kırılmıştı bir ara kendim tamir ettim.

kvk,delta,cepport felan hikaye bunlar dolandırıcı firmalardır.
Kemal Bey elinizde dolandırıcı olduklarına dair kanitiniz var mı ? Size bu sözünüzden dolayı dava falan acsalar kendinizi nasıl savunacaksiniz ? Foruma da yazın herkes bilgilensin

Moderatör tarafında düzenlendi:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Redmi note 5 sözde kvk garantili cihazım % 79 a kadar şarj oluyordu tam şarj almayınca servise yolladım. Ekranla arka panelin birleşim yerindeki ince çentik kısmında kıl kalınlığında bir çatlak vardı. Orayı iyice deforme edip kırmışlar. Bana geri dönüş yapıp şarj arızasından önce arka paneli değiştirmemiz gerektiğini söyleyip 420 tl para talep ettiler bende kabul etmeyip sadece arızayı giderip bana cihazımı geri gönderin dedim.
fakat ısrarla a arka paneli değiştirmeden işlem yapamayız dediler.
ben düştüm siz kesinlikle düşmeyin fazladan kvk için kesinlikle para ödemeyin. Benim gibi dolandırılmayın.
bunun için tüketici hakem heyetine gideceğim
Cihazda farklı arızalar olduğunda, birini yapmadan diğerini yapmadıkları çok durum yaşadım, gördüm, duydum. Bu sadece KVK ile ilgili değil, tüm garanti servislerinde geçerli olan bir durumdur. Olayın bundan sonraki kısmı tüketici hakem heyetine devrolacağı için sıkıntı yaşamanız adına konuyu kapatıyorum.
Ayrıca Sekko arkadaşımızın uyarısını tekrarlamak istiyorum. Klavye delikanlılığı yaparak ispat edemeyeceğiniz, görmediğiniz şeyleri, oluyormuş, yapıyorlarmış diye yazmayınız. Başınız fena halde yanabilir, uyarmadı demeyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt