Soru Kullanılmayan sim antenini iptal etme?

KingletX

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
iphone 4s
Konular
1
Merhaba arkadaşlar, xiaomi mi A1 gerçekten çok yüksek bir SAR değerine sahip. Lütfen telefonla çok konuşmazsan sorun olmaz, kulaklık kullan, o değer standartlara uygun, dikkat edilmesi gereken tek şey SAR değeri değil başka zararlı dalgalar da var gibi şeyler söylemeyin :)

Tabii ki çift sim, çift anten kullanıldığı için bu kadar yüksek bi SAR değerine sahipmiş. Telefonda tek sim takılı olsa bile ikinci antenin de çalıştığını, ayrıca tek sim kullanınca SAR değerinin direkt olarak 2'ye bölünmediğini öğrendim. Herhangi bir sar aralığı da belirtilmemiş.

Ben telefonumu tek sim kullanacağım bu yüzden acaba ikinci anteni iptal etmek/ayarlardan kapatmak mümkün mü?
Telefonun kendisinde yoksa rootlayarak böyle bir erişime sahip olabilir miyiz?
Teşekkürler, iyi forumlar :)

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
hocam çift simde kullansa çok yüksek bir değer. Bence çok dikkat edin. çözümünü bulamazsanız değiştirin bence telefonu

Oyla:

KingletX

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
iphone 4s
Konular
1
hocam çift simde kullansa çok yüksek bir değer. Bence çok dikkat edin. çözümünü bulamazsanız değiştirin bence telefonu
Haklısınız hocam çift sim bunun bahanesi olamaz tabii ki.
Telefon f/p olarak gerçekten iyi ama iyi diye de sağlığımızdan olmaya gerek yok. Keşke bilgili biri şu konuda net bi açıklama getirse artık

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım