Sohbet Kullandığım ekipmanlar ve deneyimlerim !

POVAC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 Plus
Konular
24
Merhabalar:

Teknoloji düşkünü biri olarak sık sık teknolojik ürünleri bütçem el verdiği sürece alıp deniyorum.Marka takıntım yok sadece hoşuma gideni alıyorum.Bu konuda da sizlere aldığım ekipmanları ve yaşadığım deneyimleri olumlu ve olumsuz şekilde aktaracağım.

Phılıps 5000 Mah Süper Slim Powerbank DLP1505AB

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ürün ihtiyaçlarınızı karşılıyor özellikle küçük olması ve yanında gelen çift başlı kablosu sayesinde kablo taşımanıza gerek yok ve kablosu oldukça kısa.Iphone kullanıcıları için ekstra bir kablo alınması gerekmekte ama hemen hemen tüm Android cihazlar ile başlığı uyumludur.Acil olarak şarj ihtiyacınızı karşılamak için bir cihaz.Olumsuz yönü olarak powerbankın kendini şarj etme süresinin uzun olduğunu söyleyebilirim ancak telefonu hızlı bir şekilde şarj ediyor.Fiyatı ben aldığımda 300 tl bandında idi fakat doların yükselişi ile birlikte şuanda ürünün fiyatı 900 tllere çıkmış bulunmakta.Yinede ürünü başka sitelerden daha uyguna bulabilirsiniz.

Vendas USB 5 Portlu Uslion 5V 4A Şarj Aleti Göstergeli Masaüstü Şarj Istasyonu

Bilgisayar vs yanında şarj takmak için bir cihaz arayanlar için biçilmiş kaftan.Ürünün girişi prizlidir.Prize takıp kullanıyorsunuz.2-3 ay bir süredir kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım şarj konusunda ancak en üstte yer alan led göstergesi zaman içinde silinmeye başlıyor.Ben ürünü 100-150 tl fiyat bandında almıştım şuanda bu ürün 300-400 arası ancak sitelerde benzeri veya aynı ürünü daha uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Delux T9 47-Tuş Oyun Klavyesi

ETS2 gibi özel tuş atanabilen oyunlar oynuyorsanız bu klavye işinizi çok görecektir.Normal klavyeden bağımsız olarak çalışmaktadır.Tek olumsuz yönü rgb olmaması diyebiliriz :) Onun haricinde bilek desteği ve tuşların dokunuşta verdiği his çok iyi.Şuanda fiyatı 700-800 tl fiyat bandında ancak bazı sitelerde daha uyguna bulunabilir.

GÜNCELLENECEKTİR...

Ekli dosyalar

• 10391947280434.jpg
    10391947280434.jpg
    17,7 KB · Görüntüleme: 1
Son düzenleme:
Üst Alt